Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Florida State University College of Fine Arts

Tanıtım

Florida State University College of Fine Arts öğrenme ve yaratıcılığın öğretim, araştırma ve uygulama yoluyla beslendiği bir yerdir. Kolej, büyük bir üniversitede sanat konservatuarı olarak işlev gören öğretim üyeleri, öğrenciler ve profesyonellerden oluşan birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur. Görsel ve sahne sanatları stüdyoları, sınıflar, performans alanları ve müzelerin benzersiz bir kombinasyonuna ev sahipliği yapmaktadır. Öğrencilerimiz, yarının en umut verici sanatçıları, araştırmacıları ve alanlarında profesyonellerden bazılarıdır.

Kolej, Sanat, Sanat Eğitimi, Sanat Tarihi, Dans, İç Mimarlık ve Tasarım ve Tiyatro alanlarında lisans programları sunmaktadır. Kolej ayrıca Güzel Sanatlar Müzesi, Sanat Araştırma Tesisi ve Maggie Allesee Ulusal Koreografi Merkezi (MANCC) dahil olmak üzere birçok akademik olmayan birimi de barındırmaktadır. Programlarımızın çoğu ulustaki en saygın programlar arasında yer alıyor. Dereceye dayalı müfredatı zenginleştirmek için bölümler ve müzeler arasındaki ilişkileri güçlendiren özel programlar sunmaktan gurur duyuyoruz.

Güzel Sanatlar Fakültesi, kapsamlı bir öz değerlendirme ve stratejik planlama sürecinden geçmiştir. Sonuç olarak, Kolej açık bir misyon ve aşağıdaki ifadelerde özetlenen ilgili hedefler geliştirmiştir. Bu açıklamalar, ülkedeki en iyi sanat eğitimi ve eğitimini sunma kararlılığımızı güçlendiriyor.

Tutku ve entelektüel titizlikle yaratmaya, öğretmeye, öğrenmeye ve hizmet etmeye çalışıyoruz. Kolej, öğrencilere, öğretim üyelerine, Üniversiteye, genel olarak topluma ve gelecekteki mezunları istihdam edecek kuruluşlara bağlılığı gösteren bir dizi değer tarafından yönlendirilir.

Değerler

  • Öğrencileri tüm çabaların önüne koyun ve onları başarılı akademik ve profesyonel kariyerler için hazırlayın.
  • Yönetilebilir sınıf boyutlarını koruyarak ve bireysel rehberlik sağlayarak her öğrencinin ihtiyaçlarına özen ve dikkati vurgulayın.
  • Eskiden yeniye ve ana akımdan son derece yenilikçi olana kadar tüm sanat ve bilim dallarına saygı gösterin.
  • Tüm kampüs topluluğu, eyalet ve ulus için sanat, tiyatro ve dansta eğitici, profesyonel ve kültürel bir kaynak olarak hizmet edin.
  • Öğrencileri ve öğretim üyelerini sanat alanındaki güncel konulara dahil eden ve onları geniş bir uygulama ve araştırma yelpazesine maruz bırakan önde gelen sanatçıları ve akademisyenleri davet eden yenilikçi konuk dizileri.

Kolej, ülkede görsel sanatlar, tiyatro ve dans alanında en üst sıralarda yer alan program olmaya çalışmaktadır. Her zaman öğrencilerin seçkin fakülte ve ikamet eden tanınmış profesyonellerin altında eğitim alabilecekleri bir yer olacaktır. Profesörleri ziyaret etmeye verilen önem, enerjik ve canlı bir öğrenme kültürünü harekete geçiren sürekli bir taze fikir akışı sağlar. Yeni fakülte pozisyonları ve mezunlarımızdan ve bağışçılarımızdan artan destek, dünyanın en iyi akademisyenlerini, sanatçılarını ve müze profesyonellerini sürekli olarak meşgul etmemize izin veriyor. Akademik ve profesyonel hazırlığın güçlü kombinasyonu, ülkenin dört bir yanından en yetenekli öğrencileri programlarımıza çekecektir.

Konumlar

  • Tallahassee

    West Call Street,540, 32304, Tallahassee

    sorular