Keystone logo
Fordham University

Fordham University

Fordham University

Tanıtım

Yetişkin öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik çok çeşitli titiz akademik programlar sunuyoruz.

Kolej'in ana teklifi, bir sanat lisansı veya bir fen bilgisi lisans derecesidir. Ana dalların ve küçüklerin listesi işletme, psikoloji, iletişim, İngilizce, ekonomi, sosyal hizmet ve eğitimi içerir. Lisans eğitimiyle bağlantılı olarak, lisans derecenizi tamamlarken aynı anda lisansüstü okula devam etmenizi sağlayan Lisans / Yüksek Lisans akademik programları vardır.

Bu derece seçeneklerine ek olarak, yüksek lisans okula girmeyi veya kariyerlerini ilerletmeyi ümit eden PCS lisans öğrencileri ve lisansüstü veya lisans sonrası öğrenciler için çok çeşitli sertifika programları da mevcuttur.

Sınıf boyutu

Size fikirlerinizi ifade etme ve başkalarının fikirlerini dinleme fırsatı vermek, Fordham deneyiminin ayırt edici özelliğidir. Bu nedenle, sınıflarımız küçüktür ve aktif grup tartışması ve kişisel ilgi için fırsat sağlar.

Sınıf Çizelgesi

Programımızı ve kurslarımızın formatını meşgul yetişkin öğrenciler düşünerek tasarladık. Geleneksel on beş haftalık kurslar, seans başına üç saat olmak üzere haftada bir, geceleri toplanır. Ayrıca iki tür yoğun kurs vardır: sömestr boyunca her Cumartesi veya Pazar günü beş saat toplanan "orta düzey yoğun kurslar" ve iki hafta sonu seans başına sekiz buçuk saat süren "tam kapsamlı yoğun kurslar". Üniversitenin çevrimiçi kurslarından yararlanarak da evden eğitim alabilirsiniz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

sorular