Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Fordham University, Gabelli School Of Business

Tanıtım

Fordham iş liderlerinin nesil yetiştiriyor.

Amaç iş Ne bizim akademik programların hepsi kavramı birleştiren "amacıyla iş." Sizlere sadece kar üretmek için kendi tutku ve amaç duygusu güçlü kullanarak, iş en üst düzeyde çalışmayı planlıyorum öğrencileri değil, aynı zamanda geniş çaplı toplum için faydalar.

Bu apart Fordham setleri budur.

Yüksek kaliteli akademisyenler, küresel yaklaşım, yenilikçi öğretim teknikleri ve öğrenci odaklanma onlar kariyer için sonuçlar hazırlama öğrenmek için sitemizi keşfi Fordham arzu-yapmak tüm dünyada Amerika Birleşik Devletleri ve iş incelemek için en iyi yerlerden biri .

Misyon İşletme Gabelli Okulu misyonu değişen küresel ortamda sürekli büyüme için donatılmıştır iş liderleri geliştirmektir.

New York, dünyanın ticari başkenti bulunan Gabelli Okulu benzersiz öğrencilere bölgesel ve uluslararası ekonomiler hem de katılma fırsatı sunmak için konumlandırılmış. Ününü öğretim ve burs mükemmellik üzerine inşa edilecek devam edecektir.

Öğrenciler özel bir fakülte tarafından ve lisans, yüksek lisans ve meslek okullarının büyük üniversite topluluğu tarafından zenginleştirilmiş ve Fordham'ın entelektüel ve Cizvit gelenekleri beslenmektedir. Bu gelenekleri ile uyumlu olarak, Gabelli Okulu onların yaşam boyu öğrenme gayretlerinde öğrencilere hizmet vermeyi taahhüt edilmiştir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • New York

    Lincoln Center Campus 113 W. 60th Street New York, NY 10023

  • USA Online

    USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular