Keystone logo
Fort Lewis College

Fort Lewis College

Fort Lewis College

Tanıtım

Fort Lewis College ( FLC ), bir deneyimsel öğrenme yeri ve bir fikir ve fırsat kuluçka merkezidir. Bu bölgeye ve insanlarına benzersiz bir şekilde bağlı bir dizi değişiklikle ortaya çıktı. Askeri karakoldan Hindistan yatılı okuluna, kırsal liseden devlet üniversitesine kadar, bir yüzyıldan fazla bir süredir Southwest Colorado ve Four Corners bölgesinin kalbindeyiz.

Fort Lewis College , herhangi bir kampüs binası kapısından giren her öğrenciye aynı istisnai eğitim fırsatlarını sağlamak için var.

Öğrenmenin yapmak anlamına geldiği Fort Lewis College kurumsal eylemlerimizi eğitim yaklaşımımızla tutarlı hale getiriyoruz. Bu nedenle, faaliyet gösterdiğimiz toprağın sorumluları, bölgedeki liderler ve yenilikçiler olarak ve eşitlikçi eğitim yaratmada ortaklar olarak sorumluluklarımıza değer veriyoruz.

Fort Lewis College , birinci nesil ve düşük gelirli orta ve lise öğrencilerinin üniversiteye gidip gelirken onları desteklemek için federal olarak finanse edilen iki programa katılır. TRIO Talent Search, ortaokul ve lise öğrencilerine akademik danışmanlık, finansal yardım hazırlığı ve sınava hazırlık sunar. TRIO Upward Bound, okul yılı ve yaz programları ile Southwest Colorado'dan lise öğrencilerini destekler.

Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiş bulunmaktayız. Her on yılda bir, Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından gözden geçiriliyoruz. Bu süreç, kendi kendine çalışmayı ve akran değerlendirmeyi içerir.

Diğer en iyi kolejler listelerinde, genellikle uygun fiyat, çeşitlilik, fakültemizin yüksek kalitesi ve Durango'da olmanın faydaları nedeniyle sık sık bahsediliyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Durango

    Rim Drive,1000, 81301, Durango

    sorular