Keystone logo
Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Free University Of Tbilisi

Tanıtım

Özgür Üniversite, Gürcistan'daki eğitim alanındaki liderlerden biridir. Üniversite, yüksek eğitim kalitesi, modern öğrenme ortamı ve mezunlarının yüksek istihdam seviyesi ile öne çıkıyor. Free University Of Tbilisi , kar amacı gütmeyen hayır kurumu Bilgi Fonu tarafından kurulan devlet dışı bir yüksek öğrenim kurumudur.

Üniversite 8 okul ve 16 program yürütmektedir. Ayrıca Free University Of Tbilisi bünyesinde 6 araştırma enstitüsü ve merkezi ve birçok açık kayıtlı lisans dışı program bulunmaktadır.

Free University, başvuru sahiplerinin ortalama puanlarına göre sıralamada sürekli olarak birinci sırada yer almaktadır. Free University Of Tbilisi , öğrencilere ve onların başarılarına odaklanan bir yüksek öğretim kurumudur; en yüksek itibara sahip bir kurumdur ve Gürcistan'ın yüksek öğretim lideridir.

Yükseköğretimin her üç seviyesinde de, Ücretsiz Üniversite Programları, liberal eğitim ilkelerine, öğrencilerin yaratıcı ve eleştirel düşüncelerini ve pratik becerilerini geliştirmeye dayanmaktadır.

Free University'nin lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerindeki misyonu, Gürcistan'da öğrenme, öğretme ve araştırma için en iyi ortamı yaratmak ve bu ortamı seçkin gençler için erişilebilir kılmak; öğrencilerin özgür ve eleştirel düşünceye dayalı değerlerini geliştirmelerine, farklı ortamlarda gezinebilmelerine ve bunlara uyum sağlamalarına, önemli kararlar almalarına ve modern ve hızla değişen dünyanın sunduğu zorluklara yaratıcı bir şekilde yaklaşmalarına olanak sağlamak; Gürcü dilinin bilimsel ve iletişim dili olarak gelişimini kolaylaştırmak için Gürcüce öğretme ve öğrenme sağlamak; öğrencilerin ilgi alanlarına ve gelecekteki başarılarına odaklanın.

Konumlar

  • Tbilisi

    დავით აღმაშენებლის ხეივანი,#240, 0159, Tbilisi

    sorular