Keystone logo
Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Fudan University, Fanhai International School of Finance

Tanıtım

Fanhai Uluslararası Finans Okulu, Fudan Üniversitesi (FISF), dünyanın önde gelen işletme okullarının yönetim modeli ve standartlarına uygun olarak kurulmuş, üst düzey finansal yetenek eğitimi ve finansal düşünce kuruluşu araştırmalarına odaklanan bir işletme okuludur. Okul, 2016 yılının sonlarında kuruldu ve resmi olarak Haziran 2017'de açıldı, dünyanın dört bir yanından seçilen seçkin akademisyenlerden oluşan bir çekirdek fakülte ekibi ile.

FISF, önümüzdeki 5 ila 8 yıl içinde küresel ve yerel etkiye sahip birinci sınıf işletme okulları ligine yükselmeyi hedefliyor. Bu amaçla, Okul, yenilikçi, sınıfının en iyisi pedagoji yoluyla geleceğin liderlerini yetiştirmeye kendini adamıştır. Ayrıca, Çin ve uluslararası ekonomiler hakkındaki anlayışımızı ilerletecek ve hem kamu hem de özel sektörde karar alma sürecini bilgilendirecek en son araştırmalara öncülük etmeye kararlıdır.

Harika bir okulun harika insanlara ihtiyacı vardır. Bu nedenle FISF, tümü araştırma ve öğretimde kanıtlanmış geçmişe sahip, kadrolu ve profesör olarak adlandırılan 80'den fazla dünyaca ünlü akademisyenden oluşan bir çekirdek fakülte inşa ediyor. Sınıf öğrenimini zengin gerçek dünya deneyimleri ile tamamlamak için uluslararası kuruluşlarda, devlet kurumlarında ve başarılı işletmelerde kilit pozisyonlarda bulunan bir klinik profesör ekibi onlara katılacak.

Yönetici Eğitim Programının (EE) açık kursları ve dahili eğitim kursları şu anda tam olarak çalışmaktadır. Elit Finans Yüksek Lisans Programı (EMF), ilk öğrenci grubunu Eylül 2018'de kaydettirdi. Eylül 2019'da, Finans MBA Programı (FMBA) ve Finans EMBA Programı (FEMBA), ilk öğrenci grubunu ağırlayacak. Ayrıca Finans DBA Programı, Finans Doktora Programı, lisans programı ve ortak lisans programı da yakın zamanda hayata geçirilecektir.

Tüm programlar arasında, EMF ve FMBA programlarının müfredatı, öğrencilerin önde gelen uluslararası ve yerel finans kurumları, işletmeler ve hükümet ile bağlantı kurmalarına yardımcı olacak hem teorik çalışmaları hem de deneyimsel öğrenmeyi içerecektir. Ayrıca, öğrenciler Finans DBA, FEMBA ve EE yönetici öğrencilerimizin çalıştığı şirketlerde staj imkanlarına da erişebilmektedir.

Olağanüstü bir fakülte ve birinci sınıf programlara ek olarak, FISF'nin stratejik avantajı, biri Yangpu Bölgesi'ndeki yüzüncü yıllık Fudan Üniversitesi'nde, diğeri ise Bund'daki yeni geliştirilen Finansal İnovasyon Pilot Bölgesi'nde olmak üzere iki ayrıcalıklı kampüs konumu ile daha da güçlendirildi. şehirde çalışan profesyonellere erişim.

Kilit paydaşların güçlü desteği ve akademik mükemmelliğe olan bağlılığı ile FISF, Çin ve ötesindeki iş topluluklarına hizmet ederek dünyanın önde gelen finans işletme okullarından biri olmaya çalışmaktadır.

Konumlar

 • Yangpu District

  Han Dan Lu,220, , Yangpu District

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular