Keystone logo
Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Tanıtım

Geçmiş

Teknik Eğitim Vakfı Souza Marques rüya ve Profesör José de Souza Marques çalışmalarının bir sonucu olarak 1966 yılında kurulmuştur.

O zamandan beri, planlı bir büyüme ile, FTESM yüksek öğrenim, onların müfredat ve öğretim sistemlerinin modernizasyonu devam eden sürecin alanındaki faaliyetlerini çarpılır.

Bu dönemde FTESM Brezilyalı kalite ve özveri birkaç nesil ile oluşmuş ve Tıp, Mühendislik, Hemşirelik, Yönetim, Muhasebe, Biyoloji, Fizik, Kimya alanlarında mezunları işgücü piyasasında ve en yüksek yeterlilik yüksek lisans yerleştirilir, mektuplar, Öğretme ve Öğretmen Eğitimi.

Bu kalıcı iyileştirme çalışması liyakat, FTESM öğrencilerine ve mesleki faaliyetleri vatandaş olarak sorumluluklarının tam gelişmesi yönünde bir toplumsal hazırlık başarı akademik bir arka plan sağlar.

Felsefe

Öğrencilerimizin düşünce, eleştiri boyutunu büyüyen fikri çalışmayı yüz edebilmek için izin Kolejler SOUZA MARQUES misyonu insan ve entelektüel oluşum aracı olarak öğretme-öğrenme sürecinin sürekli iyileştirilmesi seçer büyük zorluk, adalet, dayanışma ve etik.

Yarın, yolları açar uzanır sınırları ve yükseköğretim kurumlarında geliştirilen bilgi yönetimi aracılığıyla oluşturulmalıdır yeni üretimini sağlayan mevcut aşıyor hayal.

Misyon

"Teşvik etmek, eğitim, insan eylemi par mükemmellik sayesinde, öğrencilerimiz bilgi, tutum, alışkanlıkları, inançları ve yeteneklerine büyür."

Konumlar

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, Brezilya

sorular