Keystone logo
© Carrianna Field
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Tanıtım

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) mesafe ve varlığı eğitim adamıştır.

Fundacion Universitaria Iberoamericana (İbero-Amerikan Üniversitesi Vakfı - FUNIBER) çatısı olarak üniversite ve eğitim iki dünya kullanır.


FUNIBER amacı yayın ve İbero-Amerikan halkı ile İspanyol bilgiyi paylaşmaktır. Barselona, ​​İspanya 1997 yılında kuruluşundan bu yana, FUNIBER yirmibeş ülkede akademik ve profesyonel ağ haline sürekli olarak büyüdü.

FUNIBER yerel kimlikleri saygı Global Eğitim sunmak için profesyonel üniversite ve kurumları bağlayan bir bilimsel ve araştırmacı üniversite kurumudur. FUNIBER üç temel operatif eksenleri:

- Arası üniversite programları (üniversiteler arasında program) kurulmasını teşvik etmek. FUNIBER çift başlıklı akademik derece erişime izin programlarını teşvik. çalışmalar Master, ancak aralarında entegre sonrası lisans programları vardır. Bir yandan, daha kısa süreli olan diğerleri arasında Diploma, Uzmanlıklar ve Yayım Dersleri,. Bir doktora programı diğer sınıf temelli çalışmalar.


- Uluslararası İşbirliği Projeleri geliştirme ve faaliyetlerini desteklemek. FUNIBER bu eğitim alanında çalışan ve geliştirme ve / veya uluslararası işbirliği projeleri üzerinde çalışmak kurumların bir dizi işbirliği ve geliştirme faaliyetlerine katılmaktadır neden olan, işbirliği ve ekonomik gelişmeyi teşvik eder.


- Işletmeler ve kurumlar için ısmarlama eğitim ve bilgi yönetimi çözümleri. Bir yandan, FUNIBER geliştirir ve ısmarlama eğitim programlarının nesil yönelik bir danışma rolü işletmeler, şirketler ve iş grupları ile çalışır. Öte yandan, FUNIBER Bilgi korporatif Portallar tikler dayalı sistemlere stratejik-bilgi yönetimi modelleri gitmek yenilikleri ve çözümleri katkıda, bilgi yönetimi süreçlerinde danışmanlık sağlar.

FUNIBER büyüyen ve global varlığı insanların oluşumunu zenginleştirmek için uluslar arasında işbirliği ve işbirliğini teşvik eden bir öğretim modeli kaynaklanmaktadır. Bu model deneyimi sekiz yıldan fazla bir sonucudur FUNIBER öğretim mezunu mesafesi kurumsal işbirliği ve oluşumu sanal uluslararası projelerin katılıyor yarı katılıyor ve sigara. Bu bilgi oluşumu ve kişisel ve örgütsel öğrenme dönüş karşı üstlenilen öğretim yatırımı ile ilgili olarak etkili sonuçlar kaynağı bir model garanti eder. Tüm bu FUNIBER eğitici modeli yüksek kaliteli küresel oluşumunu garanti çünkü.

Konumlar

  • Barcelona

    FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29 , 08005, Barcelona

    sorular