Keystone logo
© Penn State Great Valley
Gannon University

Gannon University

Gannon University

Tanıtım

Gannon, kendini öğretim, burs ve hizmette mükemmelliğe adamış bir Katolik, Piskoposluk üniversitesidir. Fakültemiz ve personelimiz, öğrencileri liberal sanatlar ve bilimler ve mesleki uzmanlıklara dayalı programlar aracılığıyla küresel vatandaşlar olmaya hazırlar. Katolik Entelektüel Geleneğinden ilham alarak inanç, liderlik, kapsayıcılık ve sosyal sorumluluğu vurgulayan kapsamlı, değer merkezli bir öğrenme deneyimi sunuyoruz.

Gannon'un Harika Konumu

Pennsylvania'nın dördüncü en büyük şehrinde ve Büyük Göller'deki en işlek limanlardan birinde bulunuyoruz. Gannon'un Erie şehir merkezinin ortasındaki şehir kampüsü, Cleveland, Buffalo ve Pittsburgh'a iki saatlik sürüş mesafesindedir. Eşsiz konumumuz ve tesislerimiz, öğrenme, burs, araştırma, hizmet ve kişisel gelişim için elverişli özel bir atmosfer yaratır.

Gannon Deneyimi

Öğrencilere Gannon'da en çok ne zaman eğlendiklerini sorun ve çeşitli yanıtlar alacaksınız: FYT gruplarında yeni arkadaşlar edinmek, The Commuter Corner'da takılmak, yurtlarında derin sohbetler yapmak veya etkinliklere gitmek Şövalye Kulübü'nde. Herkesin farklı bir cevabı var. Bunun nedeni, Gannon'un tüm ilgi alanlarını karşılayacak çok çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar sunmasıdır.

Her öğrencinin farklı ilgi alanları, güçlü yönleri ve hayalleri olan benzersiz bir birey olduğunun farkındayız. Amacımız, öğrencilere uygun olanı bulmaları için çeşitli fırsatlar sağlayarak kampüste bir aidiyet duygusu yaratmalarına yardımcı olmaktır.

Sıcak, samimi ortamımız, kampüs içi etkinliklere katılmak, 100'den fazla organizasyonumuzdan birine katılmak ve yeni bir şeyler denemek için mükemmel bir yerdir.

Öğrenci tarafından yürütülen Aktivite Programlama Kurulumuz, konuşmacılar, konserler ve geziler dahil olmak üzere eğlenceli etkinlikler düzenlemektedir. Rekreasyon ve Sağlık Merkezimizde grup fitness dersleri, okul içi dersler ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Kampüs Bakanlık Ofisimiz ve Sosyal Endişeler Merkezimiz aracılığıyla kendiniz ve dünyadaki yeriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Yurtdışında Eğitim, fakülte liderliğindeki geziler, Alternatif Ara Servis Gezileri ve SEYAHAT programımız aracılığıyla seyahat etmenin sayısız yolu vardır. Ve Liderlik Gelişimi ve Kampüs Katılımı Ofisimiz, çevrelerindeki dünyayı daha iyi hale getirmek için öğrencilerin kendilerini ve liderlik potansiyellerini daha iyi anlamalarına yardımcı olan gelişim programları sunar.

Neyle uğraşmayı seçerseniz seçin, Gannon Ailesi'nde size de yer var.

Kampüs Özellikleri

Gannon'un Erie, Pennsylvania kampüsü, öğrencilere uygulamalı öğrenme fırsatları sağlayan birçok işletme ve kuruluşun merkezinde yer alır. Şehir merkezinin kalbindeki bu şehir kampüsü restoranlara, alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına ve yakınlardaki Erie Gölü plajlarına yürüme mesafesindedir ve Cleveland, Buffalo ve Pittsburgh'a sadece iki saatlik sürüş mesafesindedir.

20 millik bir yarıçap içinde yaklaşık 20.000 öğrencisi olan Erie, Pensilvanya bir üniversite şehridir. Gannon'un şehir merkezindeki kampüsünün hemen yanında, devlet kurumları, yerel işletmeler ve hastanelerle staj fırsatları ve ortak işler bulacaksınız. Okul gününüz bittiğinde, siz de bolca eğleneceksiniz. Şehrin tam göbeğinde, Gannon'dan birkaç adım ötede ve yakınlardaki Erie Gölü plajlarının yedi mil yakınında bulunan müzeleri, galerileri, tiyatroları ve restoranları keşfedin.

  İngilizce Dil Gereksinimleri

  Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

  Konumlar

  • Erie

   Erie Campus 109 University Square Erie, PA 16541, , Erie

   sorular