Keystone logo
Gardner-Webb University Godbold School of Business

Gardner-Webb University Godbold School of Business

Gardner-Webb University Godbold School of Business

Tanıtım

GSB, işletme disiplinlerinde çeşitli öğrenci nüfusuna hem lisansüstü hem de lisans düzeyinde mesleki eğitim sağlayarak Gardner-Webb Üniversitesi'nin misyonunu destekleme işlevi görür. Liberal sanatların teşvik ettiği öğrenme ve analitik becerileri ve Hristiyan inancının ahlaki ve etik değerlerini yerel ve dünya çapındaki iş faaliyetlerinin uygulamasına uygulayarak Üniversitenin kapsamını genişletir. Aynı zamanda hem öğretim üyelerini hem de öğrencilerini yaşam boyu öğrenmeyi sürdürmeye, Tanrı'ya ve insanlığa hizmete değer vermeye ve öğrencilerde karakter inşa etmeye teşvik eder.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Boiling Springs

    South Main Street,110, 28017, Boiling Springs

    programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular