Keystone logo
GEA College

GEA College

GEA College

Tanıtım

GEA Koleji, modern bir eğitim merkezi ve iş mükemmelliği için bir rehberdir.

GEA Koleji, 1990 yılında kuruluşundan bu yana girişimcilik ve yönetim odaklı bir işletme eğitimi ile eşanlamlıdır. Çalışma programlarımız, küresel trendleri, eğitim ve öğretim alanında uluslararası standartları ve çoğunlukla bilgi ve beceri taleplerini takip etmek için tasarlanmıştır. Hangi çalışanların ve girişimcilerin piyasada işlem yaptığını ve iş sürecinin artan karmaşıklığını yönetiyor.

Misyon

Misyonumuz, girişimcilerine iş dünyasında yeni girişimcilik bilgi ve becerileri kazandırmak, böylece rakiplerinin bir adım ötesine geçebilmek ve böylece modern piyasa ekonomilerinde başarılı bir kariyer sürdürmektir. Yeni bilgi araştırır, geliştirir, mevcut bilgiyi aktarır ve iddialı insanlara eğitim ve öğretim sunarız.

Vizyon

GEA Koleji, Orta ve Doğu Avrupa'daki dinamik girişimcilerin eğitimi ve eğitimi için en iyi eğitim kurumu olmayı hedeflemektedir. Gelecekte, iş eğitimi ve işbirliklerinde mükemmel projeler geliştirmek için bir merkez olacak. Yenilikçi iş programları odak noktası olacak. GEA Koleji, her anlamda girişimciliği ile tanınan prestijli bir kuruluş haline gelmelidir. İnovasyon ve iş pragmatikleri anahtar sistem değerleridir.

Stratejik Değerler

GEA Koleji'nin amacı, önümüzdeki birkaç yıl içinde Avrupa'nın bu bölümünde en iyi kuruluş olmaktır.

 • Girişimcilik için tanımlanabilir ve prestijli bir eğitim programı geliştirecek ve tanıtacağız.
 • Geliştirme ve araştırma alanlarına bağlı olacak bir faaliyet sistemi kuracağız.
 • Bölgedeki önde gelen ekonomik faaliyetlerin temsilcileriyle stratejik olarak bağlantı kuracağız
 • GEA Koleji'nin işletme ve faaliyet gelişimi için temel motor olarak hizmet verecek uluslararası tanınmış profesyonelleri bir araya getireceğiz.
 • Uluslararası organizasyon sistemini ve GEA Koleji organizasyonunu sürdüreceğiz
 • Stratejik olarak bağlantılı eğitim kurumlarının bölgesel bir ağını sürdüreceğiz.

Konumlar

 • Ljubljana

  Dunajska 156, 1000, Ljubljana

programlar

  Kurum ayrıca şunları sunar:

  sorular