Keystone logo
GEMA Business School

GEMA Business School

GEMA Business School

Tanıtım

GEMA Business School 35 yıldan uzun bir süredir ulusal ve uluslararası düzeyde kişi ve kuruluşlar için üst düzey yönetim eğitimi kursları geliştirdi. Yüksek lisansüstü yüksek lisans derecesi ile, girişimciler ve yöneticiler için İcra programları, kamu ve özel kuruluşlar için Kurumsal programlar ve insan kaynakları, pazarlama ve proje yönetimi uluslararası sertifika kursları da düzenledi. İş dünyası ve iş dernekleri dünyasıyla bağlantılar, mükemmel eğitim programları, uluslararası bir fakültesi olan, ünlü ve stratejik bir marka olan Fakülte:

Bunlar, GEMA Business School yönetim okullarının İtalyan manzarasında mükemmel bir seçim haline getiren unsurlardan sadece birkaçı.

Neden GEMA Business School ?

GEMA Business School , 30 yılı aşkın bir süredir ulusal ve uluslararası şirketler adına yönetim eğitimi vermektedir.

Geniş Lisansüstü Kurslarımız, girişimciler ve yöneticiler için İcra Programları, Kamu ve özel şirketler için kurumsal programlar, Ulusal Okulumuzda en dinamik ve dikkat çekici olanlardan biri olarak Business School'u sınıflandırır.

Yetenekleri geliştirmek, becerilerini geliştirmek, insanların ve şirketlerin büyümesini teşvik etmek amacıyla eğitim alanında nitelikli ve ayırt edici bir unsuruz.

GEMA Business School , bir dizi eğitim programı, uluslararası bir fakülte ve yönetim eğitimi alanında tanınma ve sertifikalar ile kurumsal ve dernek dünyasıyla güçlü bir bağlantıya sahiptir. Bunlar, GEMA Business School iş okullarının İtalyan manzarasının içinde mükemmel bir seçim haline getiren unsurlardan sadece birkaçı.

Konumlar

  • Rome

    Via Umberto Quintavalle, 100, 00173, Rome

sorular