Keystone logo
Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Tanıtım

Bilim Tıpla Buluşuyor

İnsan hastalıkları bağlamında biyomedikal araştırma sorularının peşinden koşan benzersiz araştırma fırsatlarının bir parçası olun.

151529_151484_1.jpg

Georgetown Üniversitesi Tıp Fakültesi, Biyokimya ve Moleküler ve Hücresel Biyoloji Bölümünde gelişen, dinamik bir mükemmellik merkezi, Temel Bilim Binasının tüm katını kaplar ve Tıp Merkezinin diğer bölümlerinde ek tesislere sahiptir. Departman kaynakları, Ulusal Sağlık Enstitüleri, Gıda ve İlaç İdaresi, ABD Savunma Bakanlığı, Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüleri ve diğer devlet araştırma kurumları ile Biyoteknoloji'deki araştırmacılarla geniş bir yelpazede ortak çalışmalarla zenginleştirilir. Washington metropol alanında sanayi. Bu işbirlikleri, geniş bir uzmanlık yelpazesine ve en son teknolojilere erişim sağlar.

Eşsiz kursları ve benzersiz araştırma fırsatları sayesinde, Georgetown'daki Biyokimya ve Moleküler Biyoloji Yüksek Lisans programı, insan hastalıkları bağlamında biyomedikal araştırma sorularının peşinde koşan tıp alanında bir kariyere doğru ideal yolu tanımlar. Yüksek Lisans programı, tıpta araştırma ağırlıklı bir kariyer için çekici bir eğitim programı ve fırlatma rampası olarak kendini göstermektedir. Program, yüksek lisans öğrencilerine biyokimya, moleküler biyoloji, hücre biyolojisi ve genetiğin halk sağlığı ve tıptaki önemli sorunları çözmek için nasıl kullanılabileceğini öğrenecekleri benzersiz bir ortam sağlamayı taahhüt eder. Öğrencilerin programdaki eğitimleri boyunca yazılı ve sözlü iletişim becerilerini geliştirmeleri için birçok fırsatla birlikte bilimin iletişimine önemli bir vurgu yapılır.

Dört kredilik stajlar, Maryland Biyoteknoloji Endüstrisi koridorunun yanı sıra NIH ve FDA gibi devlet kurumlarında kampüs içi veya kampüs dışı çeşitli GUMC laboratuvarlarında araştırma danışmanları ile gerçekleştirilir. Biyokimya programında MS mezunları, öncelikle akademik, hükümet veya biyoteknoloji araştırmalarında kariyer ararlar. Öğrencilerimizin çoğu, Georgetown'daki becerileri ve eğitimi gelecekteki akademik ve araştırma kariyerlerini ilerletmek için kullanarak Ph.D., MD, DDS, JD veya MBA programlarına geçiyor.

Doktora program

Bölüm iki doktora ev sahipliği yapmaktadır. programları. Doktora öğrencilerin mentor olarak alanında uzmanları vardır.

Yüksek Lisans Programları

Beş Master of Science programımızdan veya Lisansüstü Sertifika programımızdan biriyle size en uygun programı bulun.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVDYujOwpV2wgkwvFoY4kH5w1Ak--zB933iyUzDXpXdTCjEw/viewform

Konumlar

  • Washington

    Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology 337 Basic Science Building 3900 Reservoir Road, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

    programlar

    sorular