Keystone logo
Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Georgetown University School of Continuing Studies

Tanıtım

hakkında

Georgetown Üniversitesi Sürekli Çalışmalar Okulu (SCS), mesleki ve liberal araştırmalarda lisansüstü programlar, 30'dan fazla profesyonel sertifika programı, özel ve kurumsal eğitim ve öğretim, yaz okulu ve özel programlar ve üniversitenin sadece yarı zamanlı lisans programını sunmaktadır.

Tecrübeli akademisyenleri ve uygulayıcıları yenilikçi eğitim programlarıyla eşleştirerek SCS, günümüzün gelişen ticaret ortamında başarılı olmak için gereken becerileri hazırlar.

SCS'de bir öğrenci olarak, aşağıdakilerden oluşan, işbirliğine dayalı ve farklı akademik topluluğa katılırsınız:

 • Yaklaşık 300 askeri öğrenci
 • Yüzde 45 kadın ve renk adamları
 • 45'ten fazla endüstriden öğrenciler
 • 75 ulusları temsil eden 300'den fazla uluslararası öğrenci
 • 20-88 yaş arasındaki öğrenciler

SCS Görevi

Misyon: Akademik ve mesleki kariyerleri boyunca çeşitli topluluk ve bireylere birinci sınıf, değer temelli eğitim sunmak; istihdam edilebilirliği artırmak ve işgücü geliştirmek; ve sivil, bilgili ve küresel olarak farkında bir toplum inşa etmeye katkıda bulunmaktır.

Vizyon: Herkes için nişanlı ve kişiselleştirilmiş liberal ve profesyonel eğitime erişim sağlayarak farklı yaşam boyu öğrenenlerin hayatlarını ve mesleklerini değiştirmek.

Kampüsümüz

DC keşfi

Sürekli Çalışmalar Okulu, ulusun başkentinin kalbinde bulunmaktadır. Sınıfta, endüstri liderlerinden öğreneceksiniz, tanınmış akademisyenlerle etkileşime geçeceksiniz ve ülke genelinde ve dünyanın dört bir yanındaki akranlarıyla işbirliği yapacaksınız. Köşeyi dönünce, müzeleri, anıtları, restoranları ve kültürel mekanlarını bulacaksınız.

Sınırsız Öğrenin

State-of-the-art downtown DC kampüs 95.000 metrekare sınıf, ofis ve entegre teknoloji ile toplantı alanı özellikleri. Tesisler arasında 30 derslik, 14 grup çalışma odası, 125 kişilik bir salon, dijital medya laboratuvarı ve yayın stüdyosu, dinler arası şapel, kütüphane, kafe ve çoklu salon alanları yer alıyor.

Endüstri ile bağlan

SCS'nin stratejik vizyonunun önemli bir bileşeni, güçlü ortaklıklar ve yerel topluluğun endüstri uzmanları ve kuruluşlarıyla olan ilişkileri kullanmaktır. Şehir merkezimiz, halkla ilişkiler firmaları da dahil olmak üzere geniş bir sektör ve sektörü temsil eden yüzlerce şirkete ve kuruluşa ev sahipliği yapıyor; gazetecilik, iletişim ve medya kuruluşları; spor endüstrisi şirketleri; insan kaynakları ajansları; Devlet kurumları; kâr amacı gütmeyen kuruluşlar; ve daha fazlası.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • Washington

  3700 O Street, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

 • USA Online

  USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular