Keystone logo
Georgia Southern University

Georgia Southern University

Georgia Southern University

Tanıtım

27.000'den fazla öğrencisi, yaklaşık 140 farklı derece programı ve diğerlerini büyütmek için tek bir vizyona sahip üç kampüsü ile Georgia Southern University şimdiden hareket ediyor ve daha fazlası için hazır. Tarihi tuğla sokaklar veya yosun damlayan meşe ağaçları, pitoresk kampüslerimizin bozulmamış görünmesini sağlayabilir, ancak burada çok fazla kollarını sıvama işi var. Araştırma, topluluk etkisine odaklanmıştır. Öğretim öğrenci odaklıdır. Ve öğrenciler geleceklerine odaklandılar.

1906'dan bu yana, Üniversite'nin alameti farikası, teori ile uygulama arasında köprü kuran, öğrenme ortamını sınıfın ötesine taşıyan ve öğrencilerin gelişimini ve yaşam başarısını destekleyen bir katılım kültürü olmuştur. Üniversitenin misyonunun merkezinde, fakültenin öğretimde mükemmelliğe olan bağlılığı ve özgür fikir alışverişi, yüksek akademik beklentiler ve akademik başarı için bireysel sorumluluk ile örneklenen verimli bir öğrenme ortamının geliştirilmesi yer almaktadır. Fakülte, personel ve öğrenciler, işbirliği, akademik mükemmellik, keşif ve yenilik, bütünlük, açıklık ve kapsayıcılık ve sürdürülebilirlik gibi temel değerleri benimser.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Statesboro

  1332 Southern Drive, , Statesboro

 • Savannah

  11935 Abercorn Street, , Savannah

  • Hinesville

   175 West Memorial Drive, , Hinesville

   sorular