Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign Muhasebe alanında MS
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Muhasebe alanında MS

Champaign, Amerika Birleşik Devletleri

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48.945 / per year *

Kampüste

* uluslararası öğrenci harcı

Tanıtım

Herhangi bir lisans bölümü için tasarlanmış en iyi muhasebe yüksek lisans derecesi

Gies College of Business'tan bu en üst sıradaki Muhasebe Yüksek Lisansı (MSA) ile beceri setinize muhasebe ekleyin ve sadece bir yılda bir iş lideri olun.

STEM tarafından belirlenen bu muhasebe programı, tüm akademik geçmişlere sahip öğrenciler için tasarlanmıştır; muhasebe alanında lisans derecesi gerekli değildir.

Kendinizin daha profesyonel bir versiyonu olurken, rekabetçi bir iş piyasasında mükemmelleşmek için beceriler geliştireceksiniz. Muhasebe Bölümü, olağanüstü bir öğrenci deneyimi sağlamaya, iş becerilerinizi güçlendirmeye ve en son muhasebe müfredatları geliştirmeye odaklanan 1 numaralı fakülteye (BYU'nun Fakülte Araştırma Sıralamasına göre) sahiptir.

Yaz (Haziran) 2023 için başvurular başlamıştır.

Veri analitiğine odaklanan lider müfredat

Teknik mükemmellik verilidir. Seçkin öğretim üyelerini işe almak, olağanüstü kimlik bilgilerine sahip öğrencileri kabul etmek, yenilikçi ve pazarla ilgili muhasebe müfredatı sunmak ve öğrencileri CPA sınavını geçmeye hazırlamak, önde gelen muhasebe yüksek lisans programımızın temel bileşenleridir. Gies olarak tüm bu alanları ciddiye alıyoruz. Öğrencilere finansal muhasebe, denetim ve vergi, danışmanlık ve yönetim ve adli tıp dahil olmak üzere çeşitli muhasebe senaryolarına analitik odaklı bir zihniyet geliştirmeyi ve uygulamayı öğretiyoruz.

Becerileri uygulamak, öğrenmenin eşit derecede önemli bir bileşenidir. Gies olarak, öğrencilerimizin temel teknik ve teknik olmayan iş becerilerini uygulayarak öğrenmeleri için fırsatlar yaratıyoruz. Sonuçlar paha biçilmezdir ve kişisel ve mesleki gelişimi hızlandırmaya yardımcı olur.

MSA çekirdek müfredatı tüm öğrencilerimiz için geçerlidir. Bununla birlikte, daha önce çekirdek müfredatımızdakilere eşdeğer muhasebe dersleri almış olan öğrenciler için, önceki muhasebe eğitiminizin yeterliliğini kabul etmek için uygun bir ders ikamesi bulmak için sizinle birlikte çalışacağız.

Olağanüstü bir öğrenci deneyimi

Muhasebe Yüksek Lisansı, akademik eğitimi, kişiselleştirilmiş bir yaklaşım aracılığıyla teknik olmayan ticari sosyal becerilerin gelişimi ile dengeler. Programımızı benzersiz kılan da budur. Eğitiminizi, iş aramanızı, sağlıklı yaşamınızı, kişisel ve mesleki gelişiminizi ve kültürel uyumunuzu geliştirmek için deneyimler yaratıyoruz.

Uluslararası öğrenciler için destekleyici bir ortam sunuyoruz. Bu, Amerikan üniversite kültürünü anlamanızı geliştirme ve ağ oluşturma etkinlikleri, konuşma ortakları ve grup gezileri aracılığıyla İngilizce konuşma yeterliliğinizi geliştirme fırsatını içerir. Beklentilerinizi aşacak STEM tarafından belirlenmiş, birinci sınıf bir yüksek lisans muhasebe derecesi arıyorsanız, Gies Business'taki MSA'dan başkasına bakmayın.

Kampüs İçi İşe Alım Fırsatları

Kolejimizin itibarı ve mezunlarımız, her dönem dünyanın en iyi şirketlerinden yüzlerce işvereni kampüse getiriyor. Gies Business Career Services ekibi, öğrencilere tam zamanlı ve staj pozisyonları için şirketlerle röportaj yapma fırsatı sağlayan her sonbahar ve bahar döneminde işe alım fuarlarına sponsorluk yapar.

Buna ek olarak, Grainger Mühendislik Koleji'ndeki ikisi dahil olmak üzere, kampüste işe alım fuarlarına katılmak için ek fırsatlara sahipsiniz; Ziraat, Tüketici ve Çevre Bilimleri Koleji'nde bir; Araştırma Parkında bir tane; ve tüm kampüste iki işe alım fuarı. Bir Gies öğrencisi olarak, sizi bu işe alma fırsatlarına hazırlamak için tüm kaynaklardan ve Gies İş Kariyer Hizmetleri uzmanlarımızın deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular