Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign Muhasebe Biliminde Yüksek Lisans (MAS)
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Muhasebe Biliminde Yüksek Lisans (MAS)

Champaign, Amerika Birleşik Devletleri

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Muhasebe Bilimi Yüksek Lisansı (MAS)

Muhasebe bölümleri için bir muhasebe ustası

Gies İşletme Fakültesi'ndeki Muhasebe Bilimi Yüksek Lisans (MAS) programı, halihazırda muhasebe alanında lisans derecesine sahip olan öğrenciler için STEM tarafından belirlenen dokuz aylık bir programdır.

Bir MAS öğrencisi olarak, Finansal Raporlama ve Güvence (FRA) veya Vergi alanlarında temel bir yoğunlaşma seçerek kendi müfredatınızı tasarlayacak ve ardından ilgi alanlarınıza ve kariyer hedeflerinize göre bir yoğunlaşma seçeceksiniz. Konsantrasyonunuz ne olursa olsun, en iyi firmaların talep ettiği veri analitiği bilgisini ve yeteneklerini edineceksiniz.

Muhasebe Bölümü, 22:1 öğrenci-öğretim üyesi oranıyla cana yakın bir ortamda eğitim veren dünyaca ünlü bir fakülteye sahiptir. Dinamik müfredatımız sizi EBM sınavına güvenle girmeye hazırlayacaktır.

Müfredatın ötesinde, liderlik becerileri geliştirecek ve gerçek dünya sorunlarıyla yüzleşmek için çeşitli senaryolarda analitiği görselleştirmeyi ve uygulamayı öğreneceksiniz. Ayrıca, Dört Büyük muhasebe firmasına diğer tüm üniversitelerden daha fazla ortak yerleştiren bir mezunlar tabanına da katılacaksınız.

Müfredat

Kariyer fırsatları

Program teslimatı

Okul Hakkında

sorular