Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign Yönetimde MS (MSM)
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Yönetimde MS (MSM)

Champaign, Amerika Birleşik Devletleri

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 11.952 *

Uzaktan Eğitim

* 2021/2022 için tahmini uluslararası öğrenci öğrenim ücreti ve ücretleri

Tanıtım

Beceri kümenize iş ve yönetim ekleyin

Gies Business'ta yeni bir yıllık, STEM tarafından belirlenen Yönetim Bilimi Yüksek Lisansı (MSM), her zamankinden daha fazla esneklik ve daha kapsamlı pratik eğitim sağlar.

MSM ile lisans eğitiminize dayanan temel iş becerileri kazanırsınız. Ayrıca veri analitiği, pazarlama, küresel ticaret ve finans gibi alanlarda uzmanlaşabilirsiniz. Bu program, belirli kariyer hedeflerinizi desteklemek için kendi özelleştirilmiş çalışma planınızı oluşturmanıza olanak tanır.

Anadalınız ne olursa olsun - psikoloji, siyaset bilimi, iletişim, toplum sağlığı, biyoloji, İngilizce, işletme veya mühendislik - Gies Business'tan Yönetim Yüksek Lisansı, sizi günümüz işverenlerinin talep ettiği türden bir problem çözücü yapar.

2023 Güz dönemi başvuruları başlamıştır .

Her dönem müşteri bazlı projeler

Gerçek dünya, müşteri tabanlı projeler, MSM programının kültürüne entegre edilmiştir. Bu uygulamalı deneyim, öğrencilerimizi kariyerlerinde başarıya hazırlar ve işverenler bu katma değeri ilk günden kabul eder.

Uygulamalı projelerimiz, gerçek müşteriler için iş sorunlarını çözmenizi sağlar ve kariyerinizi desteklemek için değerli deneyimler sağlar. İşe alım görevlilerine daha iyi bir hikaye anlatacak, bir takımda çalışma yeteneğinizi geliştirecek ve karmaşık sorunları çözme yeteneğinizi geliştireceksiniz.

Güçlü bir yatırım getirisi

İşletme yönetimi bilgisini bir lisans derecesi ile birleştirerek daha fazla kazanç gücü elde edebilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Kariyer fırsatları yönetim, danışmanlık, analitik, girişimcilik ve diğer yüksek talep gören işleri içerir.

Dennis KostidisBiyoloji lisans derecemden edindiğim becerileri bazı işletme bilgileriyle birleştirmek için bu programı seçtim. Bu program sayesinde hayatım boyunca bana fayda sağlayacak hem iş hem de kendim hakkında bir şeyler öğreniyorum.
- alt="Dennis Kostidis, MSM '19
Samantha Witkowski“MSM programı, kariyer arayışıma birçok yönden yardımcı oldu. Sadece liberal sanatlar eğitimimi tamamlamak için ihtiyaç duyduğum iş ve teknoloji becerilerini geliştirmekle kalmadım, aynı zamanda fakülte ve personel arayışımda bana gerçekten rehberlik etti. Bu desteğe sahip olmasaydım, şu anda sahip olduğum işi alamazdım.”
- alt="Samantha Witkowski, MSM '19

Hangi programın geçmişinize veya kariyer hedeflerinize en uygun olduğundan emin değil misiniz? Öğrenmek için 30 saniyelik testimizi yapın .

kabul

Müfredat

Program Sonucu

İdeal Öğrenciler

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular