Keystone logo
© Slavin Vlasic
Glasgow Caledonian New York College

Glasgow Caledonian New York College

Glasgow Caledonian New York College

Tanıtım

Glasgow Caledonian New York College (GCNYC), New York City'nin Ortak İyilik Enstitüsüdür. Yüksek Lisans derecelerimiz, iş ve yeniliği eşitlik, sürdürülebilirlik ve sosyal etki merceğinden inceler. Dünya çapında 20.000'den fazla öğrencisi olan Glasgow Caledonian Üniversitesi tarafından kurulan GCNYC, insanlara, gezegene ve kârlılığa olan bağlılığını daha küçük, sıkı sıkıya bağlı bir öğrenci, öğretim üyesi ve personel topluluğuyla paylaşıyor.

Kolej, tarihi SoHo'nun kalbinde yer alır ve Ortak İyi tarafından motive edilen endüstri profesyonelleri için canlı bir merkezdir. GCNYC, Orta Amerika Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve New York Eyaleti Eğitim Bakanlığı tarafından derece vermek üzere yetkilendirilen ilk uluslararası kolejdir.

İleri Programlar

Yüksek Lisans Teklifleri

GCNYC, Sosyal Etki ve Sürdürülebilirlik için İşletme alanında kendine özgü Master of Science dereceleri sunar; Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Liderliği; ve Sürdürülebilir Moda. Bu amaca yönelik lisansüstü programlar, hem çalışan profesyoneller hem de disiplinlerarası bir sosyal etki derecesi ile ilgilenen tam zamanlı öğrenciler için hazırlanmıştır.

BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine dayanan pratik müfredatımız, sosyal sorumluluğun küresel temsilcileri olarak liderlik rolleri için bilgi ve beceriler geliştirir. Öğrencilerimiz, titiz kurslar ve uygulamalı araştırmalar yoluyla, iş ve endüstrinin iyiye yönelik güçler olarak kullanımını keşfeder ve kârlılık sağlarken sosyal ve yönetişim önceliklerini dengelemek için stratejiler öğrenirler.

Uzman Fakültemiz

Fakültemiz, akademik kimlik bilgilerinin ve profesyonel anlayışın bir karışımını sınıflarına getiriyor. Birleşmiş Milletler, Ogilvy, Bloomberg LP, Publicis Groupe, Crédit Agricole, Credit Suisse, Pershing Square Foundation ve diğerleri gibi kuruluşlarda deneyime sahip özel ve kamu sektörlerinden geliyorlar.

GCNYC'de fakültemiz, olumlu sosyal etkiyi ve sürdürülebilir iş uygulamalarını teşvik etme konusunda öğrencilerimizle aynı derin bağlılığı paylaşmaktadır. Öğrencilere uygulamalı araştırma projelerinde rehberlik ederler ve şefkatli, yenilikçi düşünürlerden oluşan bir topluluğu teşvik ederler.

GCNYC hakkında daha fazla bilgi edinin!

Glasgow Caledonian New York College , aynı anda kariyer gelişimini teşvik eden ve Ortak İyiye katkıda bulunan benzersiz sosyal etki ve sürdürülebilirlik yüksek lisans dereceleri sunuyoruz. Sosyal etki işinin karlılığı, sürdürülebilir moda, sosyal girişimler, tedarik zinciri boyunca adalet sorunları ve yaklaşık 150 yıllık akademik mükemmellik temeli üzerine inşa edilen paydaş değeri hakkında yenilikçi bir bakış açısı getiriyoruz.

Misyon, Vizyon ve Hedefler — GCNYC

Glasgow Caledonian New York College (GCNYC), Master of Science derecelerimiz ve diploma dışı programlarımız aracılığıyla Ortak Faydayı ilerletme konusundaki gerçek, sarsılmaz bağlılığımızdan gurur duyuyoruz. Çalışan profesyoneller ve hevesli liderler için tasarlanan kurslarımız, işletmeyi sosyal etki ve sürdürülebilir iş geliştirme merceğinden inceler.

Akademik misyonumuzun bir başka yönü de öğrenci refahıdır; kariyer geliştirme kurslarımız titiz olacak ve çalışan bir profesyonelin programına rahatça uyacak şekilde tasarlanmıştır. Birbirine sıkı sıkıya bağlı akademik topluluğumuzda, öğrencilerimizi desteklemekte, sistematik endüstri değişimine yönelik orijinal uygulamalı araştırmalarını teşvik etmekte ve sürdürülebilirlik ve sosyal etki kariyerlerini geliştirmek için tasarlanmış birinci sınıf bir derece sağlamaktayız.

Misyon

New York City'nin Ortak İyilik Enstitüsü olarak GCNYC, öğrencilerimizi girişimci, başarının insanlar ve gezegen üzerinde olumlu bir etki yaratarak elde edildiğine inanan şefkatli liderler olmaya hazırlayan Yüksek Lisans dereceleri sunmaktadır.

Bu misyonun yerine getirilmesinde, GCNYC şunları taahhüt eder:

 • Her kökenden insanı güçlendiren, kutlayan ve onurlandıran çeşitli, eşitlikçi ve kapsayıcı bir üniversite topluluğu sağlamak.
 • Samimi ve etkileşimli bir ortamda öğretilen küresel bir bakış açısıyla disiplinler arası bir müfredat sunmak.
 • Kendini mükemmelliğe, liderliğe, eşitliğe ve hizmete adamış öğretim üyelerini çekmek ve sürdürmek.
 • Değişimi yönlendiren akademisyenler, profesyoneller ve stratejik ortaklardan oluşan bir topluluk oluşturarak New York City ve ötesinde yaşamları zenginleştirmek ve fırsatlar yaratmak.
 • Giderek daha karmaşık ve birbirine bağlı bir dünyada yeniliği teşvik etmek ve pratik, eyleme dönüştürülebilir çözümler geliştirmek için uygulamalı araştırmaları desteklemek.

Ortak İyilik Vizyonu

GCNYC, toplumsal fayda için kârlılık ve sürdürülebilirlik konularında eğitim ve araştırma yoluyla Ortak Faydaya hizmet eden önde gelen, benzersiz bir kurumdur.

Değerler

Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz, ortaklarımız, personelimiz ve mezunlarımız, aşağıdaki temel değerlere sahip, daha geniş küresel bağlamın farkında olan bir öğrenme topluluğudur:

 • Bütünlük
 • sorumluluk
 • Yaratıcılık
 • Merhamet

GCNYC Kimliği

GCNYC, New York City merkezli, New York Eyaletinde kiralanan ve sürdürülebilirliğe dayalı iş ile ilgili, lisansüstü programlar sunan, bağımsız, kar amacı gütmeyen bir yüksek öğrenim kurumudur.

Ortak İyilik İçin GCNYC topluluğuna katılın

Glasgow Caledonian New York College Master of Science derecelerimiz ve programlama, 'Ortak İyilik İçin' tutkumuzla kapsanan temel misyon ve değerlerimize dokunmuştur.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • New York

  64 Wooster Street, 10012, New York

  sorular