Keystone logo
Global College Australasia

Global College Australasia

Global College Australasia

Tanıtım

Güzel Batı Avustralya'daki konaklamanız boyunca ihtiyaç duyacağınız her şeye yakın olan Perth şehrinde bir kampüs ile. Global College Australasia , öğrenmeyi teşvik eden ve öğrencileri pratik uygulamalarla çalışmalarında mükemmelliğe ulaşmaları için motive eden samimi bir ortamda yüksek kaliteli programlar sunan modern ve dinamik bir eğitim kurumudur.

Global College Australasia , yaratıcılığı ve sektöre kazandırmayı öğrenmeyi güçlendiren "Liderliği Öğrenin, Başarılı Olmak İçin Pratik Yapın" sloganı üzerine kurulmuştur. Avustralya Becerileri Kalite Otoritesi (ASQA) tarafından ulusal olarak akredite edilmiş bir Kayıtlı Eğitim Kuruluşuyuz. Bizi meslektaşlarımızdan ayıran şey, akademik mükemmelliği, işyerine yerleştirmeyi ve eğitimi teşvik etmenin yanı sıra, Global College Australasia zamanı hayatlarının geri kalanında sevgiyle hatırlayacak şekilde öğrencilerin eğitim deneyimini tatmin edici hale getirmeye verdiğimiz temel vurgudur.

Olağanüstü öğretim, seçkin tesisler ve geniş kapsamlı akademik ve sosyal destek hizmetleri, Global College Australasia eğitim felsefesinin merkezinde yer alır. Global College Australasia yönetim ve personel, sınıfa zengin bilgi ve deneyim getiren endüstri uzmanlarıdır. Sınıf boyutları küçüktür ve öğretim yaklaşımı arkadaş canlısı, destekleyici ve kişiselleştirilmiştir.

Her türlü kültürel geçmişe sahip öğrencileri, yüksek kaliteli, uluslararası düzeyde rekabetçi nitelikler kazanırken Batı Avustralya'nın doğal güzelliğini ve rahat yaşam tarzını deneyimlemeye davet ediyoruz. Çalışmak için harika bir ortam yaşayacaksınız. Kampüsümüz, öğrenmenize, katılmanıza ve sosyalleşmenize yardımcı olacak çok çeşitli kaliteli tesislere sahiptir. Sizi, sunduğumuz çeşitli programlara bakmaya ve Kolejimizde eğitim almayı seçmenin birçok avantajını değerlendirmeye davet ediyoruz.

Konumlar

  • East Perth

    Wellington Street,176, 6004, East Perth

    programlar

    sorular