Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

Tanıtım

Global College Maltaa sıcak bir karşılama. Hoş geldin!

Global College Malta Malta merkezli, Akdeniz bölgesinin en prestijli ve ileri görüşlü özel kurumlarından biridir. Olağanüstü, yüksek kaliteli lisans ve lisansüstü programlar sunmakla ünlüyüz. Bütüncül, birinci sınıf eğitimimiz ve disiplinler arası müfredatımız, öğrencilerimizi tatmin edici ve son derece ödüllendirici bir kariyere sahip olmaya hazırlamayı amaçlamaktadır.

Tüm kurslarımız ilgili ve sektörle ilgilidir ve yaratıcılığı, problem çözmeyi, eleştirel düşünmeyi ve değişen küresel ortamların ve pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için gereken en son trendlerin ve teknolojilerin olumlu bir yansımasını aktif olarak teşvik eder.

Global College Malta 'de kurslarımız istihdam edilebilirliği artırmak için tasarlanmıştır ve İşletme ve Yönetim alanında özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli kurslar sunmaktan gurur duyarız. Kurumumuzun benzersiz gücü, dünyanın her yerinden saygın akademisyenlerimizin tanınmış uzmanlığı ve öğretim becerilerinden kaynaklanmaktadır ve zengin bir kapsamlı ve öncü öğretim, iş ve endüstri deneyimi getirmektedir. Yeni nesil endüstri liderlerimiz olarak, benzersiz bir öğrenme deneyimi aracılığıyla bizimle ilişki kurmanız ve başarılı bir geleceğinizi şekillendirmenize yardımcı olmanız için sizi ağırlamaktan büyük gurur duyuyoruz. Amacımız, sizi küresel olarak rekabetçi bir ortamda başarılı olmanıza yardımcı olacak bilgi ve becerilerle donatmaktır. Hangi kursu seçerseniz seçin, size başarılar ve son derece keyifli ve ödüllendirici bir öğrenme deneyimi diliyoruz.

Çalışma Dünyası Hakkında Global College Malta

Study World Global College Malta dünya çapında kurumları bulunan başarılı bir uluslararası ileri ve yüksek öğrenim sağlayıcısının bir parçasıdır. Bu nedenle çok başarılı bir küresel öğrenme ağına katılıyorsunuz. Global College Malta bir dizi prestijli İngiliz üniversitesiyle güçlü ortaklıklar kurmuştur ve bu deneyim ve bilgi, eğitim kurslarınıza katkıda bulunacaktır. Bu uluslararası bağlantılar, öğrencilerimizin dünyaca ünlü İngiliz üniversiteleri tarafından verilen dereceleri alırken Malta'da eğitim alma fırsatından yararlanmalarına olanak tanır.

Malta'da köklü

Malta'da neredeyse on yıllık bir deneyime sahip olan Global College Malta , yüksek kalite konusunda hak ettiği bir üne sahiptir ve yerel endüstri ile güçlü ve yakın bağları vardır. Öğrencilerimizin çoğu, Malta ve uluslararası kuruluşlarda çok başarılı kariyerler geliştirmeye devam etti ve bu, tüm kurslarımızın yüksek kalitesine ve beceri geliştirme potansiyeline tanıklık ediyor. Geçtiğimiz on yılda Kolej, 21. Yüzyıl çalışma ortamında ihtiyaç duyulan, çok aranan akademik ve pratik becerilere sahip çok sayıda öğrenciyi mezun etti. Öğrencilerimiz liderlik, yenilik yönetimi, yaratıcı düşünme ve iletişim alanlarında tanınmış becerilere sahiptir. Öğrenci grubumuz, mesleki deneyimlerini akredite bir akademik yeterlilikle geliştirmek veya daha fazla çalışarak profesyonel olarak büyümek isteyen profesyonellerden oluşur. Öğrencilerimizin ve öğretim görevlilerimizin çeşitli deneyimleri, insanların sınıfa bir bütün olarak fayda sağlamaya yardımcı olmak için görüşlerini ve bilgilerini paylaşmaya aktif olarak teşvik edildiği çok zengin, canlı ve teşvik edici bir öğrenme ortamı yaratmaya yardımcı olur. Kolejde okumak her zaman heyecan verici ve yenilikçidir!

Akredite Kurslar

Liderlik ve yönetim, pazarlama, insan kaynakları, stratejik düşünme ve finans, öğrencilerimizin Global College Maltada sunulan kurslardan birine kaydolurken uzmanlaşabilecekleri alanlardan bazılarıdır. Tüm kurslarımız, Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından resmi olarak onaylanmış ve akredite edilmiştir ve Malta Nitelikler Çerçevesinde çeşitli akademik seviyelerde incelenebilir.

Global College Malta okuluna atanan öğretim kadrosu, modern iş ve yönetimle ilgili her konuda gerçekten mükemmel becerilere ve deneyime sahiptir ve öğrencilerimize öğrettiğimiz tüm disiplinlerde harika bir pratik temel sağlar.

Global College Malta sürekli olarak akademik mükemmellik sağlayarak ve tüm öğrencilerimize yüksek kaliteli destek ve yardım sağlayarak insanları gerçek potansiyellerine göre geliştirmek sloganına her zaman uygundur.

Çalışan Profesyoneller için Kurslar

Global College Malta çalışan ebeveyn, meşgul bir kuruluşun CEO'su, terfi arayan bir çalışan veya akademik bir nitelik kazanarak bilgi ve deneyimlerini genişletmek isteyen kişi gibi yoğun çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını aktif olarak karşılar. Açık. Bu meşgul insanlara birçok farklı, destekleyici ve heyecan verici şekilde hitap ediyoruz:

 • Programlarımız, tam zamanlı meşgul olan insanlara hitap etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm kurslarımızda öğretim normalde haftada iki veya üç kez akşamları yapılır.
 • Son derece deneyimli öğrenci destek yöneticilerimiz. Eğitim programlarımızın her birinde, görevi basitçe öğrencilerimizin tüm akademik yolculukları boyunca yardımcı destek vererek Kolej, öğretim görevlilerimiz ve tüm öğrencilerimiz arasında kesintisiz bir bağlantı olmasını sağlamak olan kendini işine adamış bir çalışan vardır.
 • Düzensiz saatlerde çalışmak zorunda kalabilecek ve sabit bir çalışma programı olmayabilecek yoğun profesyoneller için özel olarak tasarlanmış modüler kurslar sunuyoruz. Modüler bir yapıya sahip olarak, bireysel koşullarınızın gerektirdiği şekilde öğreniminize kolayca 'atlayabilir ve atlayabilirsiniz'.
 • Uzun bir süredir çalışmamış olabilecek veya özgüven eksikliği hissedebilecek kişilere, gerçekten eğlenebilmeleri ve kurslarını başarıyla tamamlayabilmeleri için onları hızlı bir şekilde hızlandıran destekleyici seanslar sunarak özellikle hitap ediyoruz.

Hayatın her kesiminden öğrencileri aktif bir şekilde karşılıyoruz ve Kolej'deki öğrenme deneyimlerinin olabildiğince keyifli ve tatmin edici olmasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Destek ve yardım sağlamak için her zaman yanınızdayız ve gerçek potansiyellerine ulaşmalarına nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlayabilmemiz için öğrencilerimizin her birini tanımaya çalışmak için yukarıda ve öteye gidiyoruz. Öğrenci geri bildirimlerimizin gerçekten iyi olması bizi gururlandırıyor!

Kampüs Özellikleri

Neden Global College Malta Uluslararası öğrenci olarak seçmelisiniz?

Global College Malta İşletme ve Yönetim alanında uluslararası kabul görmüş ve yüksek kaliteli kurslar sunmaktadır. Kurslarımız, Malta Yeterlilik Çerçevesindeki çeşitli düzeylerde Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Otoritesi tarafından Avrupa akreditasyonuna sahip ve doğrulanmıştır; lisans, yüksek lisans ve doktora düzeylerinde eğitim görmenize olanak tanır. Kurslarımızın başarıyla tamamlanması size Malta'da ve yurt dışında birçok iş ve/veya ileri eğitim fırsatı sağlayacaktır.

Global College Malta , her öğrenciyi ismiyle tanımaya çalışıyoruz, bu da size yüksek kaliteli ve kişisel öğrenme deneyimi ve öğrenci desteği sunmamızı sağlıyor. Kolejde okuyan öğrencilere açık kapı politikası uygulanır ve öğrenme yolculuğunuzda size yardımcı olacak kişisel bir öğretmen atanır. Bu yüksek seviyedeki kişisel destek öğrencilerimizin başarı oranının artmasına yardımcı olmaktadır. Kolej kurulduğundan bu yana 300'den fazla öğrenciyi başarıyla mezun ettik ve bu öğrenciler seçtikleri çalışma alanlarında sürekli ve olumlu bir etki yaratmaya devam etti. Kurslarını başarıyla tamamlayan uluslararası öğrenciler, Hükümetin 6 aylık 'geride kalma' programından yararlanarak Malta'da iş bulabilecekler. Bu Hükümet programı, uluslararası öğrencilerin Kolejde tamamladıkları kursla ilgili iş bularak Malta'da çalışmasına olanak tanır. Buna ek olarak, Malta'da tam zamanlı olarak çalışan profesyoneller, öğrencilere öğrenim ücretlerinin %70'inin, öğrenimin başarıyla tamamlanmasının ardından vergi iadesi şeklinde iade edilmesini sağlayan 'Nitelikli Olma' Programından yararlanabilirler. kurs.

Why Study in Malta?

İngilizce, Malta'da resmi bir dildir ve uluslararası öğrencilerin yerel topluluğa yerleşmelerini ve yerleşmelerini kolaylaştırır. Üstelik Malta, Akdeniz'in ortasında, denizle çevrili olağanüstü güzel manzaraya sahip, çok sayıda muhteşem tarihi mekan içeren çeşitli ve zengin bir kırsala sahip küçük bir adadır.

Malta güzel iklimiyle ünlüdür ve öğrenciler yılda 300 günden fazla güneş ışığının ve güzel havanın tadını çıkarabilirler. Malta aktif ve hareketli bir eğlence ve dinlence ortamına sahiptir ve öğrenciler asla yapacak bir şey bulmakta zorlanmazlar! Uluslararası öğrenciler zengin ve çeşitli bir tarihin, heyecan verici çeşitli açık hava spor aktivitelerinin, zengin mutfak lezzetlerinin, tarihi geleneklerin ve kültürün, pop ve klasik konserlerin, festivallerin ve düzenli olarak binlerce uluslararası ziyaretçiyi Ada'ya çeken daha birçok etkinliğin keyfini çıkarabilirler. Malta eğitim almak için canlı bir yer!

Malta, Avrupa Birliği'nin bir üye ülkesidir ve güçlü bir ekonomiye ve büyük bir Avrupa ağının ve ekonomisinin parçası olmanın tüm avantajlarına sahiptir. Üniversite öğrencileri sıklıkla tam zamanlı eğitim alırken yarı zamanlı çalışma fırsatından da yararlanırlar. Malta mükemmel sağlık hizmetlerinden yararlanmaktadır ve dünyanın en güvenli ülkelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Malta'daki ulaşım sistemi de ucuz ve verimlidir ve öğrenciler bunu sadece en yakın otobüs servisinden sadece 2 dakika uzaklıkta olduğu için Kolej'e gelmek için değil, aynı zamanda Adanın güzelliğini, kültürünü ve etkinliklerini deneyimlemek için Adanın dört bir yanına seyahat etmek için de kullanabilirler. .

Koleje uluslararası bir başvuru sahibi olarak, önceki akademik niteliklerinizin kanıtını ve en son özgeçmişinizin bir kopyasını sunmanız istenecektir. Tipik olarak Kolej'in Uluslararası Kabul ve İşe Alım Departmanı kısa bir çevrimiçi görüşme ayarlamak için sizinle iletişime geçecektir.

  Global College Malta Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge

  Konumlar

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  sorular