Keystone logo
Golden Gate University

Golden Gate University

Golden Gate University

Tanıtım

Washington Monthly, üst üste ikinci kez, Golden Gate University America'nın Yıllık Rehberinde ve Sıralamalarında Yetişkinler için 1 numaralı Okulu olarak yerini aldı.

1901'den beri eğitim uzmanı

110 yılı aşkın bir süredir kar amacı gütmeyen Golden Gate University (GGU), Muhasebe, Hukuk, Vergilendirme, İşletme ve ilgili alanlarda lisans ve yüksek lisans eğitimi vererek öğrencilerin mesleki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

GGU, California'nın dördüncü en eski ve kar amacı gütmeyen üniversitesi olup 3000 öğrenciye kaydolmaktadır ve 68.000'den fazla mezun öğrenciyi temsil etmektedir. Üniversitenin kampüsü San Francisco şehir merkezindedir. Akşam ve hafta sonu sınıflarına ek olarak, çoğu kurs ve derece tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

Misyon

Golden Gate University , muhasebe, hukuk, vergilendirme, işletme ve ilgili mesleklerde - kar amacı gütmeyen bir kurum olarak - profesyonelleri kucaklayan yenilikçi ve zorlu bir öğrenme ortamında yüksek kaliteli, uygulamaya dayalı eğitim programları sağlayarak bireyleri liderlik etmeye ve hizmet vermeye hazırlar. etik ve çeşitlilik.

Tarihçe

Golden Gate University , 1850'lerin başında Kaliforniya'daki altın acele sırasında San Francisco YMCA tarafından başlatılan bir akşam ders dizisi için kökenlerini izler. O zaman bile, dersler altın tahlil ve İngilizce gibi günümüz pratik meselelerine odaklandı. Üniversitenin birinci derece konferans programı, Kaliforniya'nın ilk akşam hukuk okulunun kurulmasıyla 1901'de başladı. Gece dersleri vererek, Golden Gate ortak çalışanlara yasal çalışmalar yaptı. Dört öğrenci, hukuk okulunun ilk mezuniyet sınıfını oluşturdu. Bugün, Golden Gate University iş dünyası ve yönetim, muhasebe, vergi ve hukukta yetişkin eğitiminin öncüsü olmaya devam ediyor. GGU, her zaman olduğu gibi sahada çalışan profesyonellerin öğrettiğini vurgular.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • San Francisco

    536 Mission Street San Francisco, CA 94105, 94105-2968, San Francisco

sorular