Keystone logo
Goldsmiths, University of London PGCE (İkincil): Modern Diller
Goldsmiths, University of London

PGCE (İkincil): Modern Diller

London, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

PGCE (İkincil): Modern Diller

Bu program, güven oluşturan, dil sisteminin nasıl çalıştığına dair anlayışı geliştiren ve amaca yönelik dil kullanımına yol açan etkileşimli bir öğretim yaklaşımını teşvik eder. Dil çalışmasını tüm öğrenciler için teşvik edici hale getirmek için size araçlar sağlar.

Neden Goldsmiths'te PGCE (İkincil) Modern Diller eğitimi almalısınız?

  • Fransızca, Almanca, İspanyolca, Arapça ve Mandarin Pathways arasından seçim yapın. (Arapça ve Mandarin dillerinin müsaitliği, mevcut yerleşimlere bağlıdır; hayal kırıklığı yaşamamak için erken başvurmanızı öneririz)
  • Çok çeşitli geçmişlere, yeteneklere ve ihtiyaçlara sahip gençlerle çalışacaksınız. Bu, heyecan verici olduğu kadar zorlayıcıdır ve program, sınıfa aşamalı ve destekleyici bir giriş sunar. Konuya özel gruplarda zaman geçirecek, onların dillerine özgü konulara ve kaynaklara bakacaksınız.
  • Öğretimde 'iyi uygulama'yı neyin oluşturduğunu anlamanıza yardımcı olacağız.
  • Öğrencileri ikinci veya üçüncü bir öğretim dili geliştirmeye teşvik ediyoruz ve birbirinize öğretmek için fırsatlar yaratıyoruz.
  • Uygulamanızda hikayeler, şarkılar, drama, multimedya ve sanat eserlerini kullanma fırsatına sahip olacaksınız.
  • İlgi çekici içerik ve öğretim stratejilerini nasıl geliştireceğinizi öğrenin. İlköğretim okullarında dil öğretiminin politika ve pedagoji üzerindeki etkilerine bakmak için İlköğretim PGCE meslektaşlarıyla çalışma şansına sahip olacaksınız.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

Chat with students

sorular