Keystone logo
Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Tanıtım

CH Sandage İşletme Fakültesi

Graceland Üniversitesi'nin Muhasebe, Tarımsal İşletme, İşletme, Ekonomi, Sosyal Medya Pazarlaması ve Spor Yönetimi alanlarında ana dallar sunan CH Sandage İşletme Okulu'na gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Öğretmenin sadece bir işten daha fazlası olduğu, bu bir tutku olduğu, özenli, kendini işine adamış öğretim üyeleri tarafından öğretileceksiniz.

Graceland Üniversitesi'nde öğrenciler, deneyimler yoluyla öğrenirler - yapma üzerine düşünme yoluyla. Bu öğrenme biçimine deneyimsel öğrenme adı verilir ve öğrencilerin ders çalışmalarını daha iyi anlamalarına, diğer kurumlardaki öğrencilere göre bir avantaja sahip olmalarına ve daha iyi işler elde etmelerine yardımcı olur. Fırsatlar arasında şunlar yer alır: Ana Finans Grubu'nun ev sahipliği yaptığı Genç Tüketici İşletmesi Mücadelesinin Ana Sesi, Iowa Wolves D-League basketbol takımıyla yapılan satış ve pazarlama yarışması, Heart of America Atletik Konferansı ve National Association'ın ev sahipliğinde konferans ve ulusal spor etkinliklerinde çalışma Intercollegiate Athletics (NAIA), Vermeer Corporation'ın genel merkezindeki üretim tesisleri turu ve Casey's General Stores Inc.'deki depolama tesisleri ve çok sayıda endüstri lideri konuk konuşmacı. Stajlar, öğrencilerin deneyimsel öğrenimini genişletmek için bir başka önemli bileşendir ve okul yılı boyunca ve yaz aylarında aşağıdaki çalışma alanlarında teşvik edilir: muhasebe, tarımsal işletme, işletme, girişimcilik, finans, uluslararası işletme, yönetim, pazarlama, insan kaynakları yönetim, sosyal medya pazarlaması ve spor yönetimi.

CH Sandage School of Business'ın bir parçası olarak, Sandage Center for the Study of Free Enterprise and Entrepreneurship, Graceland Üniversitesi'nin öğrenciler, öğretim üyeleri ve toplumda serbest girişim ruhunu sürdürmesini sağlar. Ödüllü Enactus ekibimizin bir üyesi olmayı seçerseniz, toplulukları ve gezegeni daha iyi hale getiren yerel ve uluslararası projelere katılarak girişimcilik ruhunu ilk elden deneyimleyeceksiniz. Graceland'da bir CH Sandage İşletme Okulu öğrencisi olarak, ayrıca Ag Business Club, Community Development Club, Investment Club ve daha fazlası gibi organizasyonlara katılma ve liderlik etme fırsatına sahip olacaksınız.

Konumlar

  • Lamoni

    University Place,1, 50140, Lamoni

    programlar

      sorular