Keystone logo
Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Tanıtım

Hakkımızda

Greene'nin dikkatlice seçilmiş ve eğitimli öğretmenler ağı tarafından desteklenen tam zamanlı bir akademik ve idari personel özü vardır. Bu yetenek, çok çeşitli akademik başarı, öğretme uzmanlığı ve öğretici öğrenme yöntemiyle deneyimini kapsar.

112317_1.jpg

Tarihimiz

Edward Greene tarafından 1967'de Edward Greene'nin Eğitim Kuruluşu adı altında kurulan Greene's, Oxford'un en eski eğitim fakültesidir ve son kırk beş yılda yaklaşık 15.000 öğrencinin eğitimini desteklemiştir.

Oxford, Wadham College’da Classics’i okuyan Edward Greene, Greene’yi kurmadan önce özel bir öğretmen ve ayrıca Magdalen College School’da öğretmen olarak çalıştı.

Greene, en başından beri, Oxford'da en iyi öğretmenleri yüksek kalitede öğrenim sağlamak için aradı. Oxford Üniversitesi öğrenmesini tanımlayan eğitim sistemine dayanan Greene's, kurslarını, her yaştan ve geçmişinden gelen öğrencilere bireysel ders programına dayandırmanın köklerine sadık kalmıştır. Şu anki müdürleri Matthew Uffindell ve Christopher Upton'a göre, Greene'nin yaklaşık 160 öğretmeni ve 300 öğrencisi var.

Neden Greene'nin?

Doğru akademik kurumu seçmek zor olabilir. Peki neden Greene'yi seçtiniz?

Kalite

Bağımsız Okullar Müfettişliği (ISI) tarafından düzenli olarak denetleniyoruz. ISI, Eğitimsel Gözetim denetimlerini gerçekleştiren Hükümet onaylı bir denetleyicidir. Düzenli teftişler ve kamuya açık raporlar, izlenmekte olduğumuz ve dış incelemeye maruz kaldığımız anlamına gelir.

Uzun yaşam

50 yıldan beri kurulmuşuz ve Greene'nin Oxford'daki en eski üniversitesi.

bireysel

Greene'nin akademik bir programı bireyseldir.

Esnek

Greene'nin tüm programları esnek ve her öğrencinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Beceri

Eleştirel düşünme, takım çalışması, bilgi analizi, etkili sözlü iletişim becerileri

Eğitmenler

Eğitmenler özenle seçildi. Alanında oldukça kalifiyedirler; Alınan referanslar ile kapsamlı görüşmeler yapılır ve öğretmen eğitimi programımıza katılmaları gerekir. Etkili iletişim kurmayı bilen ve eğitime önem veren öğretmenleri seçiyoruz.

Felsefe

Eğitim yöntemini kullanarak eğitim felsefemiz ve metodolojimizin temelini oluşturur. Bir dizi avantaj sunar: çok çeşitli seçenekler, zaman ve mekanın pratik esnekliği, çalışma hızının kontrolü, çalışma derinliği fırsatı ile temel bilgilere odaklanma. Katılımı teşvik eder ve bağımsızlık ve inisiyatif geliştirerek soru sorma ve fikirleri genişletme güvenini oluşturur.

Konumlar

  • Lisbon

    Av. Sra. Monte da Saúde 266, 2765-452 Estoril, , Lisbon

programlar

    sorular