Keystone logo
High Tech High Graduate School Of Education

High Tech High Graduate School Of Education

High Tech High Graduate School Of Education

Tanıtım

Bizim Yaklaşımımız

Zorlu Ortak Varsayımlar

75 yılı aşkın için çoğu Amerikan okulları, böylece kültürel neredeyse soruyu kaçmak için gömülü üç standart uygulamaları takip adres:, yapmaktan yetişkin dünyasına ayrı düşünme öğrencileri izole ve algılanan akademik yetenek, sınıf, ırk, cinsiyet, öğrencilerin ayırmak veya dil yeteneği.

2000 yılından bu yana, Yüksek Teknoloji Yüksek K-12 okulları bu ilkelerinin tarafından bozuldu adres:

Bir kura ile öğrenci kabul ve heterojen onları gruplama Saha ve stajlar yoluyla iş yetişkin dünyasına öğrencilerin Buluşturmak Titiz, eller projeler yoluyla elleri, kalpleri ve zihinleri entegre

GSE eğitimciler tasarım ve tüm öğrenciler için özkaynak, titizlik ve alaka paralel taahhüdü ile programlarda liderliğini üstlenmeye hazırlar. , Risk almaya uygulamaya yansıtmak ve etkili öğretim için kendi vizyonunu şekillendirmek için bir fırsat, öğrenme ve liderlik: High Tech High kopyaları oluşturmak yerine, GSE yoluyla öğrenme eğitimciler öğrenme için bir bağlam olarak klinik siteleri kullanmaları önerilir.

Yenilikçi Uygulama ile lider

GSE çıkmış ve tamamen içinde yenilikçi, proje tabanlı okulların bir charter okul ağı yerleştirilmiştir. Yetişkin öğrenmesi için bir bağlam olarak hizmet onüç High Tech High K-12 okulları gibi, GSE, kişiselleştirilmiş otantik ve dönüştürücü olan öğrenme deneyimlerini vermeyi taahhüt eder. GSE öğrenciler, proje tabanlı müfredat takip, kişisel öğrenme planları oluşturmak titiz sorgulama yoluyla kendi sorularını keşfetmek ve onların öğrenmelerini göstermek için dijital portföyleri gelişir. Onlar yaparak öğrenirler ve teori ve pratiğin kesiştiği keşfetmek ve onların öğrenme yansıtmak için geniş fırsatlar var. Bir eğitim hastanesinde tıp öğrencileri gibi, GSE öğrenciler ders almak ve etkili, yenilikçi okulların gerçek dünyada her gün yapan ise araştırma.

Sosyal Adalet İçin Tasarım

High Tech Yüksek sosyal sınıf entegrasyonunda bir sermaye deney olarak kuruldu. Kahverengi v gerçekleşmemiş sözü yerine getirmek için çalışıyoruz. Talim Terbiye Kurulu, "doğal eşitsiz olarak ayrı bir" High Tech High K-12 okulları yenilikçi bir öğrenme ortamı içinde tüm öğrencilere erişim ve meydan sağlamak için tasarlanmıştır ilan. Her öğrenme deneyimi tasarımı her okula tasarımından, HTH eğitimciler dezavantajlı öğrencileri etkileyen tarihsel ve sistemik zulmü ele işlerini eleştirel bir özkaynak lensi getirmek. Ilerici pedagoji derin öğrenmeye odaklanmış sayesinde, öğrenciler öğrenme ve çalışmaları için otantik bir amaç ve seyirci ses ve seçim var. Buna karşılık, GSE öğrenciler kendi pratikte özkaynak ve tasarım arasındaki bağlantıları incelemek ve yenilikçi ve adil hem de okullarını şekillenmesinde meslektaşlarına desteklemek için etkili liderlik becerilerini geliştirmek.

Stratejik Öncelikleri

HTH GSE ülke içinde ve öğretim, öğrenme ve liderlik ile ilgili ilerleyen uygulama bir hub olarak dünyada tanınmasını hedeflemektedir ve K-12 üzerinde doğrudan etkisi vardır, düşünceli, entegre ve dönüştürücü lisansüstü eğitim modeli olarak okullar. Bu aspirasyon burs ve eylemin teorik ve pratik, dünyaları arasında köprü için son derece etkili ve yenilikçi K-12 okulları gömülü bir okuldan mezun olarak HTH GSE özel ve benzersiz kapasitesini yansıtır.

Bu aspirasyon ulaşmak için, HTH GSE şu üç stratejik önceliklerini sıraladı etti:

Stratejik öncelikli bir numara: GSE modellemek ve düşünceli teşvik etmek ve ileri görüşlü eğitim ve liderlik içinde ve klinik sitelere ötesinde hem amaçlamaktadır. Stratejik öncelik iki numaralı: GSE öğretim ve yerel, ulusal ve küresel öğrenme dönüştürmek için çabalarını öğretmenler, yöneticiler ve politika yapıcılar yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Stratejik öncelik numarası üç: GSE kurumumuzun mali sürdürülebilirliğini güvence altına ve geleceğini sağlamayı amaçlamaktadır.

Burs ve Yenilik

GSE benzersiz kapasite-gibi son derece etkili ve yenilikçi K-12 gömülü bir enstitü burs ve eylem teori ve pratiğin, dünyaları arasında köprü okullara-zorundadır. GSE öğretim üyeleri ve öğrenciler, bilimsel araştırma, akademik ve profesyonel izleyici ile çalışmalarını paylaşmak ve daha geniş eğitim camiasında yenilikçi uygulamayı desteklemektedir. Bu çabalar dört birbirine fonksiyona hizmet:

Teori ve pratiğini biraraya

GSE araştırma öğrencileri, eğitimciler, okul ve toplulukların ömürlü deneyimleri topraklanmış. Biz keşfetmek ve her genişletmek için farklı teorik bakış açıları ile profesyonel uygulama ve zanaat bilgisini birleştirme. GSE öğretim üyeleri ve öğrenciler uygulamaya teori koymak ve yaparken, öğrenme ve uygulayıcıları ve teori-inşaatçılar hem de önde gelen öğretim artan bilgi tabanına katkıda eğitimciler güçlendirmek.

Adil ve çekici öğrenme ortamları desteklenmesi

GSE gençlere ve yetişkinler için öğrenme ortamları çekici, adil oluşturulmasını destekleyen bilimsel çalışma ve uygulamaya kararlıdır. High Tech High K-12 okulları yaygın kişiselleştirme vurgulamak öğretme ve öğrenme yaklaşımları için tanınan, okul dışındaki dünyaya bağlanın ve tüm öğrencilere erişim ve meydan sunmak. GSE ülke genelinde ve dünyada bu tür ortamlar yaratmak için eğitimciler ve politikacılar için kaynak ve destek sağlar.

Okul ve topluluklara hizmet

GSE eyleme ve hizmet verdiğimiz topluluklara değeri olan öğretme ve öğrenme anlayışlar geliştirmelerini amaçlamaktadır. Öğrenme ortamları ve toplulukların çalışmalarda, biz araştırmacılar ve katılımcılar daha derin bir anlayış peşinde işbirlikçileri olarak meşgul burada karşılıklı güvenlik açığı bir etik savunuculuğunu. GSE öğretim üyeleri ve öğrenciler anlam-yapı co ve yapıcı eylem neden diyalogu kolaylaştırmak katılımcıları davet, araştırma katılımcılarla gelişen anlayışlarını paylaşmak.

Akademisyenleri ve uygulayıcıları Buluşturmak

Uygulama toplulukları yapan bilim adamları gibi, GSE öğretim üyeleri ve öğrencilerin mesleki ve akademik hem de izleyicileri ile çalışmalarımızı paylaşmak ve diğer kurumlardan gelen eğitimciler ve akademisyenler ile işbirliği için fırsatlar ararlar. Ayrıca, GSE dünyanın dört bir yanından eğitimciler için buralarda barındırma ve Kutusuz yayıncılık, kritik konuşmaları convener olarak hizmet vermektedir yetişkin bir hakemli dergi okullarda öğrenim.

Öğrenme Çıktıları

GSE misyonu oluşturmak ve tüm öğrenciler için, yenilikçi, otantik ve titiz öğrenme ortamları sürdürmek için meslektaşları ve topluluklarla etkin bir şekilde çalışması yansıtıcı uygulayıcı liderler geliştirmektir. Bu paylaşılan vizyonu Kurumsal Öğrenme Çıktıları (Ilos) olarak ifade edilir ~ Düşünceli Sorgulama ve Yansıma (IR), Tasarım Equitable Öğrenme Ortamları (D) Uygulama ve ilgili program öğrenme yanı sıra ~ Okul Değişim (L) için Liderlik Engage için M.Ed. için çıktıları programı. Eğitimciler ve liderler olarak, mezunları mümkün olacaktır:

Pratik Düşünceli Sorgulama ve Yansıma (IR)

Yansıtıcı Uygulama (IR1): yansıtın ve eleştirel gelecekteki eylem rehberlik kendi pratiklerini analiz. Bağlantı (IR2): sentez ve kendi uygulamaları ile ilgili teori ve burs bağlayın. Bilimsel Sorgulama (IR3): Tasarım, davranış ve uygulamalardan temel soruları ele paylaşım sorgulama.

Tasarım Equitable Öğrenme Ortamları (D)

Öğretim Tasarımı (D1): kişiselleştirme vurgulamak öğrenme yaklaşımlarını tasarım meslektaşları ile çalışmak, tüm öğrenciler için, okul ve teklif erişimi ve meydan ötesinde dünyaya bağlanın. Program Tasarımı (D2): Yetişkin ve öğrenci kaynakların tahsisi okullarda adil öğrenme ortamlarının oluşturulmasını nasıl etkilediği anlayışı sergilemek.

Okul Değişim Liderlik (L) Engage

Kolaylaştırma (L1): Destek ve kolaylaştırmak öğrenci ve öğretmen diyalogu öğretiminin iyileştirilmesi ve öğrenme üzerinde duruldu. İşbirliği (L2): öğrenme ortamları çekici, adil oluşturmak için sürekli çaba içinde meslektaşları ve öğrencileri Engage.

Konumlar

  • San Diego

    2150 Cushing Road

programlar

Kurum ayrıca şunları sunar:

sorular