Keystone logo
Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Tanıtım

Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil, mükemmellik eğitimi sağlamaya, biçimlendirici uygulamalı araştırmayı teşvik etmeye ve birçok disiplinde liderler geliştirmeye kendini adamıştır. Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil, ülkenin ve iş dünyasının karşı karşıya olduğu sorunlu yapıları araştırmak isteyen öğrenciler için araştırma alanlarımız aracılığıyla benzersiz bir deneyim sunar.

Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil'e girmekle ilgilenen öğrenci, eğitimlerini Guayaquil'deki en iyi üniversitelerden birinde tamamlamalarını sağlayacak bir finansal yardım programına erişebilir. Üniversitenin yüz yüze, uzaktan ve çevrimiçi modalitelerde kursları vardır, ayrıca küresel bir eğitim alabilmek için farklı uluslararası anlaşmalarımızdan birine erişebilirsiniz.

2000 yılında kurulan Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil, genç bir yüksek öğretim merkezidir, ancak kalite eğitimine olan bağlılığı nedeniyle ulusal düzeyde en yüksek kategorideki en iyi on beş üniversitenin bir parçası olmayı başarmıştır.

Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil, 2000-50 sayılı Kanunla oluşturulmuş ve onaylanmış yasal statüye sahip özel, özerk, kar amacı gütmeyen bir kurumdur. 6 No'lu Resmi Gazete'de yayımlanmıştır; 31 Ocak 2000 tarihinde. Başlangıcından bu yana, UTEG iş dünyasının zorlukları için yüksek nitelikli profesyoneller yetiştirme konusundaki kararlılığını göstermiştir. Kasım 2020'den bu yana, CEAACES Yüksek Öğrenim Kalite Güvence, Akreditasyon ve Değerlendirme Konseyi bize sertifikayı verdi, üniversite lisans ve lisansüstü akademik teklifle bizi ülkedeki en önemli on özel üniversite arasına yerleştirdi.

Konumlar

  • Guayaquil

    Guayacanes,520, 090511, Guayaquil

    sorular