Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Tanıtım

Biz Kimiz

GW'nin Kolomb Sanat ve Bilim Koleji'nde araştırmalar gelişiyor, eleştirel düşünme endemik, işbirliği sürekli ve gerçek dünyadaki eğitim öğrenme ile el ele gidiyor. Üniversitenin ülkenin başkentinin kalbinde imrenilecek yeri nedeniyle, aktif katılım sınıfta başlar ve hükümet salonlarında, müze galerilerinde, NIH, NASA ve DOE laboratuvarlarında, uluslararası diplomatların elçiliklerinde ve Smithsonian ve diğer saygıdeğer kurumların arka planları.

Üniversite, üniversitenin entelektüel ve yaratıcı omurgasıdır; sanatların, beşeri bilimlerin, sosyal bilimlerin ve doğa bilimlerinin bir araya geldiği fikir ve fırsatların birleştiği bir yerdir. Perspektif sanat kurumları arasında bakış açılarını, analizleri ve iletişimi vurgulayan yenilikçi bir müfredat nedeniyle lider olan lisans öğrencileri, 21. yüzyılın etkili ve sorumlu vatandaşları olmak için gereken yeterliliklerle donatılmıştır. Mesleki ve doktora düzeyinde, lisansüstü öğrenciler, Fulbright alıcıları, ödüllü koreograflar, yayınlanmış araştırmacılar ve eleştirmenlerce beğenilen yazarların, sera gazı emisyonlarını kontrol etmekten otizme girmeye kadar çeşitli konularda araştırma yapmak için eleştirel olarak beğenilen yazarları içeren bir akademisyen fakültesiyle ortaklık yaparlar. nedenleri, yaygınlığı ve tedavisi.

Kolomb Koleji Lisansüstü Eğitimine Hoş Geldiniz

GW'nin Kolomb Sanat ve Bilim Koleji'ndeki yüksek lisans programları, en iyi akademisyenler için bir mıknatıs ve çok çeşitli sanat, beşeri bilimler ve sosyal ve sert bilim alanlarında öğrenme ve keşif için bir katalizördür. Derecelerimiz ve sertifikalarımız, Tarih, Siyaset Bilimi ve Kamu Politikası gibi konularda dünyaca ünlü programlarımızdan Sanat Terapisi, Adli Bilimler ve LGBT Sağlık Politikası ve Uygulaması alanındaki öncü çalışmalarımıza kadar en yüksek eğitim kalitesini bütünleştirir. GW'nin 82 Sanat ve Bilim Programlarından birinin ileri derecesi, diğer lisansüstü okul deneyimlerine benzemez.

Sadece Washington, DC'deki en etkili kurumlardan uzaklaşmakla kalmıyoruz, aynı zamanda fakülte ve mezun ağlarımızda olağanüstü çeşitlilikte uluslararası kabul görmüş liderler var. Columbian College'da size hem entelektüel hem de profesyonel olarak gelişmeniz için gerekli araçlar verilecek.

İstatistik

Rekabetçi. Bağlandı. Kapsamlı.

 • 2.800 yüksek lisans öğrencisi
 • 49 Yüksek Lisans
 • 24 doktora derecesi
 • 15 Lisansüstü Sertifika
 • 534 Tam Zamanlı Fakülte
 • 80.000'den fazla Kolomb Koleji Mezunu (50 eyalette ve 120'den fazla ülkede yaşıyor)

  kabul

  Columbian College'ın doktora, yüksek lisans ve lisansüstü sertifika programları, öğrencileri en etkili lider ve kurumlardan bazılarıyla buluştururken, ülkenin başkentinde ve dünyanın her yerindeki kamu ve özel kuruluşlarla ortaklık kurarak dönüştürücü bir deneyim sunar.

  Lisansüstü öğrencilerimiz, titiz bir burs ve pratik uygulama ile dolu bir eğitim yoluyla akademik ve profesyonel ilerlemeye hazırlanır.

  Burslar ve fon sağlama

  Lisansüstü okula gitmenin, özellikle eğitiminizin finansmanı söz konusu olduğunda, büyük bir karar olabileceğini biliyoruz. Columbian College, program düzeyinde burslar ve liyakate dayalı ödüller dahil olmak üzere çeşitli finansman fırsatları sunar. GW'deki bazı ofisler ayrıca mali yardım, burslar ve hibeler konusunda yardım sağlamaya adamıştır.

  GW'deki öğrenim ve ücretler, özel üniversiteler için ulusal ortalama ile karşılaştırılabilir. GW Mütevelli Heyeti tarafından belirlenen bu maliyetler genellikle yıldan yıla artar ve programa ve yere göre değişebilir.

  Küresel Liderler Bursu

  GW, hem sınıf içinde hem de ötesinde zengin bir eğitim deneyimi için çeşitliliğe ve sağladığı temele değer verir. Giderek küreselleşen toplumumuzda, 21. yüzyılın taleplerini karşılamak için çok kültürlü akıcılık ve deneyim esastır. Farklı dinlerden, kültürlerden ve tarihlerden insanlar birlikte çalıştıklarında ve öğrendiklerinde, etrafımızdaki dünyaya daha geniş bir bakış açısı kazanırız.

  Öğrenciler, akademik yıl başına 10.000 $ 'a kadar öğrenim ödülü alabilirler. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

  Finansman Türleri

  Öğrenim ücreti

  Öğrenim ödülleri, yalnızca öğrenim ücretini kapsayan ve doğrudan öğrenci faturanıza uygulanan ödüllerdir. Öğrenim ödüllerinin büyüklüğü, yaklaşık 1 kredilik öğrenim kredisinden doktora öğrencileri için tam öğrenime kadar değişir. Öğrenim ödülleri vergiye tabi gelir olarak kabul edilmez

  ücret

  Maaş, öğrencilere öğrenimlerini desteklemek için ödenen geçim ödeneğidir. Burslar, öğrencinin kendi akademik çalışması dışında herhangi bir çalışma gerektirmez. Maaşlar vergiye tabi gelirdir ve IRS'ye bildirilir. Ancak, maaşlar kazanılan gelir değildir, bu nedenle GW maaş ödemelerinden gelir vergisi kesintisi yapmaz. Maaş ödemeleri, her ayın başında aylık olarak düzenlenmektedir.

  Maaş (Asistanlık)

  Maaş, yüksek lisans asistanlığı veya yüksek lisans araştırma asistanlığı gibi verilen hizmetler için yapılan aylık ödemedir. Boyutları değişir ve çalışılan saatlere dayanır. Bu öğrenci için vergiye tabidir, kazanılan gelir, herhangi bir ücretli işte olduğu gibi federal, eyalet ve FICA vergi stopajına tabidir. Ana dili İngilizce olmayan yeni uluslararası öğrencilerin GA olmaya hak kazanabilmeleri için TOEFL puanının 100 (IELTS 7.0) olması gerekir.

  Mezun İstatistikleri

  Sıralamalar

  USA Today Kolej Sıralaması

  • Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi 7. siyaset bilimleri koleji

  2018 Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması

  • Dünyanın en iyi 76-100 sosyal bilimler okulu

  ABD Haberleri ve Dünya Raporu

  • Tarih, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi 59.
  • Ekonomi, Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi 63.
  • İngilizce, Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi 67.

  Konumlar

  • Washington

   22nd Street Northwest, 801, 20052, Washington

   sorular