Keystone logo
H-FARM College

H-FARM College

H-FARM College

Tanıtım

Gençlere ve gelecekteki fırsatlara inanıyoruz

İnovasyon, girişimcilik ve eğitimin birlikte yaşadığı ve büyüdüğü eşsiz bir lider platformuz

Yeni iş modellerinin oluşturulmasını, gençlerin ve şirketlerin dijital bir yaklaşımla dönüşümünü ve eğitimini destekleyen inovasyon platformuyuz. 2005 yılında kurulan, dünyada yatırımları, iş danışmanlığını ve dijital olarak artırılmış eğitim programlarını bir araya getiren bir model benimseyen ilk şirket olduk ve şimdi Avrupa'nın en önemli yenilik merkeziyiz.

Misyonumuz, yeni iş ve eğitim modelleri ile şirketlerin dijital dönüşümüne öncülük etmek ve kültür üretmek.

İsmimizdeki H, İnsan anlamına gelir, çünkü insanlar yaptığımız her şeyin kalbinde yer alır: hizmetler, ilişkiler, etkileşimler. Farkı yaratan insanlar. Hayalini kurduğumuz gelecek sadece başlangıçta, bizimle inşa etti.

130284_stud.jpg

Dünya değişiyor, toplumun her yönünü dönüştüren teknolojik yeniliklerle öne çıkıyor

Öğrencilerin yarının zorluklarıyla yüzleşmek için ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmek için ilham ve yaratıcılığa ihtiyaçları olduğuna inanıyoruz .

H-FARM eğitim projesi, öğretme ve öğrenmede devrim yaratan, dinamik programlar yoluyla öğrencilerin potansiyellerini geliştirmelerine, multidisipliner becerilerin geliştirilmesine ve yeni eğitim araçlarının kullanımına yardımcı olan yenilikçi bir yaklaşımla karakterize edilir .

Tüm kurslarımız multidisipliner, işbirlikçi, deneyimsel ve somut bir yaklaşıma dayanmaktadır.

Takım odaklı

İşbirliği, içerme ve şeffaflık karmaşık projelerin yönetiminde esastır. Ekip çalışması teknikleri, öz farkındalık ve yumuşak becerilerin geliştirilmesi yaklaşımımızın temelini oluşturmaktadır.

Etkileşimli yaklaşım

Öğrencilere en güncel bilgileri sunmak için ilk elden deneyimlerini kullanan misafir öğretmenler, uzman mentorlar ve yenilikçilerle işbirliği yapıyoruz.

Yeniliklere açık olmak

Bugünün zorluklarına yanıt veren en son trendler ve teknolojik yenilikler konusunda her zaman günceliz. Değişimin mümkün kıldığı fırsatları kucaklıyoruz.

Deneyiminizi yaşayın

İlhamı gerçeğe dönüştürüyoruz. İlk elden deneylerle öğreniyoruz.

Hayatboyu Öğrenme

Öğrenme, hem profesyonel hem de kişisel gelişim için yaşam boyu bir süreçtir.

130285_people-2557396_1920.jpg

Konumlar

  • Roncade

    Tenuta Ca’ Tron, Via Sile 41 31056 Roncade (TV), 31056, Roncade

sorular