Keystone logo
Hanbat National University

Hanbat National University

Hanbat National University

Tanıtım

Hanbat National University , 100. yılını kutlamak üzere, günümüzün hızla değişen toplumunda ilerlemeye çalışmaktadır. Dördüncü Sanayi Devrimi'nin hiper bağlantılı dünyası, eleştirel düşünceye dayalı yaratıcı eğitim ve araştırma yoluyla elde edilen yeni bilgi ve teknolojiye yol açar. Bu yeni bilgi, toplumda değişime ve yeniliğe yol açmak için akıllıca kullanılmalıdır.

HBNU, 'Geleceğin değerleri yaratan küresel endüstri-üniversite işbirliği üniversitesi' olma vizyonuyla, bu değişen toplumun taleplerine hizmet edecektir. Bölgenin önde gelen ulusal üniversitesi olarak, yerel toplumdaki sorunların çözümüne öncülük edecek ve endüstrilerle işbirliğimizi sağlamlaştırarak, endüstride zenginlik üretebilecek yeni değerler ve bilgi varlıkları yaratacağız.

HBNU ayrıca bu yeni toplumun taleplerini karşılayan yetenekleri yetiştirmeye çalışacaktır. Dürüstlük, iletişim, pragmatizm, problem çözme becerileri, küresel bakış açıları ve liderliğe odaklanmamıza dayanarak, öğrencilerimiz etik, yaratıcı ve küresel profesyoneller haline gelecektir. Bu amaçla, yeni bilgiler yaratan bir platform üniversite olarak birinci sınıf tesisler ve eğitim içeriği sağlayacağız.

Konumlar

  • Daejeon

    Daejeon, Kore Cumhuriyeti

    sorular