Keystone logo
Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Houston Christian University Online

Tanıtım

Üniversite, sizi gelecekteki kariyerinize hazırlamaktan daha fazlasıdır - kim olduğunuzu ve neye inandığınızı keşfetme şansıdır. Bir HCU eğitimi, Husky olduğunuz günden derecenizi kazandığınız ana kadar yolculuğunuzdaki her adım için sizi hazırlayacaktır. Houston, Teksas merkezli önde gelen bir Hristiyan üniversitesi olan HCU'da eğitim almanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

HCU, inanç ve öğrenim kalitesine odaklanan 60 yıllık bir akademik geleneğe sahiptir. Akreditasyonumuz sayesinde, ülke çapında tanınan kaliteli bir eğitim alırsınız. Kurslarınız günün herhangi bir saatindedir, böylece sizin için uygun olduğunda kurs çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

HCU Online, kendi programlarına göre okula gitmek isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir. Derecenizi kazanmak için uygun bir fırsat sunmaya çalışıyoruz, ancak aynı zamanda öğrenim ücretimizi ülkedeki en düşük ücretler arasında tutmayı arzuluyoruz.

kabul

Doğru çevrimiçi derece programını bulduktan sonra başlamak için aşağıdaki adımları izleyin. HCU'ya geçişle ilgili sorularınız için lütfen daha fazla bilgi almak üzere üniversiteyle iletişime geçin .

 1. Complete Your Application
 2. Complete the Free Application for Federal Student Aid (FAFSA)
 3. Send High School Transcript/GED
  • Undergraduate students are required to submit transcripts showing they achieved a high school general or advanced diploma or a GED with passing scores. (Waived if the student has 32 credit hours or more of transfer credit.)
  • Submit Required Documents
   1. Transkriptler: Öğrenciler daha önce katıldıkları kurumlardan (yukarıdaki adres) tüm üniversite transkriptlerini sunmalıdır. Resmi transkriptlerin resmi olarak kabul edilmesi için doğrudan lisans derecenizi veren kolej veya üniversiteden gönderilmesi gerekir.
   2. Transcripts from any additional coursework since that time should also be submitted, including postbaccalaureate or graduate-level transcripts.

Not: Uluslararası öğrenciler için kabul süreci farklıdır ve farklı belgeler gerektirebilir; bazı öğrenciler buradaki üniversiteye gitmek için ABD federal yardımı almaya uygun olmayabilir. Burada başvurunun tamamlandığını listelemek ve ardından uluslararası öğrenci kabulü hakkında genel bir bilgi olacak uluslararası öğrenci sayfasına bir bağlantı vermek en iyisi olabilir.

Burslar ve fon sağlama

Houston Christian University'deki öğrencilere sunulan birçok mali yardım türü vardır. Her yeni yatılı lisans öğrencisi, lise akademik performansına dayalı olarak Birinci Sınıf Başarı Ödülü'ne hak kazanır. Akademik çalışma alanına bağlı olarak hem lisans hem de lisansüstü öğrenciler için ek burslar mevcuttur.

Federal Öğrenci Yardımı için Ücretsiz Başvuruya (FAFSA) dayalı olarak belirli ihtiyaç temelli kriterleri karşılayanlar için federal hibeler ve öğrenci kredileri de mevcuttur. Uygun öğrenciler ayrıca kampüste federal bir çalışma-eğitim pozisyonuna hak kazanabilirler.
Bir yükseköğretim kurumuna gitmek geleceğinize yapılan bir yatırımdır. Birçok öğrenci için burs kazanmak, bu yatırımı finanse etmenin harika bir yolu olabilir. HCU'da çeşitli öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmak için geniş bir burs yelpazesi sunuyoruz.

HCU'ya kabul başvurunuzun incelenmesi sırasında başvurunuz, aşağıdaki lisans başarı burslarından veya lisansüstü burslarından bir veya daha fazlasının koşullarını karşılayıp karşılamadığınızı görmek için incelenecektir.

 • Freshman Merit Awards
 • Transfer Merit Awards
 • Additional Scholarships
 • Government Grants
 • Homeschool Student Scholarships
 • Graduate Scholarships
 • Free Transcript Evaluation

Sıralamalar

 • HC, 2023-24 Askeri Dostu Okullar® Altın Standart Sıralamasını Kazandı
 • HCU En İyi Çevrimiçi Hristiyan Kolejleri ve Üniversiteleri Arasında Yer Aldı
 • HCU Teksas'ın En İyi Çevrimiçi Kolejleri Arasında Yer Aldı

Öğrenci Görüşleri

Neden Houston Christian University Online'de eğitim almalısınız?

 • Erişilebilir: Kurslarınız günün herhangi bir saatinde mevcuttur, böylece kurs çalışmalarınızı sizin için uygun olduğunda tamamlayabilirsiniz. HCU Online kendi programlarına göre okula gitmek isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir.
 • Bütünsel Eğitim: HCU, akademisyenlerine inanç ve mantığı entegre eder, böylece yalnızca kariyerinize değil, Tanrı'ya hizmet ederek anlamlı bir hayata da hazırlanırsınız.
 • Yüksek Kaliteli Eğitim: İnanç ve öğrenme kalitesine odaklanan 60 yıllık köklü bir akademik gelenek ve akreditasyonumuz sayesinde, ülke çapında tanınan kaliteli bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz.
 • Ekonomik: HCU bugün mevcut olan en düşük öğrenim ücretlerinden bazılarına sahiptir. Derecenizi kazanmanız için uygun bir fırsat sağlamaya çalışıyoruz, ancak aynı zamanda öğrenim ücretimizi ülkedeki en düşükler arasında tutmayı da arzuluyoruz.

Ödüller & Akreditasyonlar

Houston Christian University, Güney Kolejler ve Okullar Birliği Kolejler Komisyonu (SACSCOC) tarafından önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri vermek üzere akredite edilmiştir.

Konumlar

 • Houston

  7502, Fondren Road, 77074, Houston

sorular