Keystone logo
Hodges University

Hodges University

Hodges University

Tanıtım

Kurulan 1990 As International College, Hodges Üniversitesi devlet önde gelen özel üniversitelerinden biri haline gelmiştir Florida. Adı değiştirildi Hodges Üniversitesi 2007 yılı Mayıs ayında Earl ve Thelma Hodges, Napoli ve kurumun arzulu destekçilerinin uzun süredir sakinleri tarafından cömert bir hediye onurlandırmak için. Hodges at misyonumuz sunmak Associate, Fakülte diploması ve Lisans Dereceleri yanı sıra kişisel veya mesleki hedeflere ulaşmak için öğrencilerin yeteneğini geliştirmek diğer programlar gibi. Üzerine, online olarak okulların akademik programlar sunuyoruz Bu misyonu gerçekleştirmek için bizim Fort Myers ve Napoli kampüsleri ve en Öğrenme Siteler Birkaç kolejler kampüslerinde üzerinde Florida.

Hodges Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir Kolejler Okullar ve Okullar Komisyonu Güney Derneği ödül Associate, Lisans ve yüksek lisans dereceleri.

Misyon İlkeler Misyonunu başarmak için, Hodges Üniversitesi aşağıdaki ilkeleri destekler:

Hodges Üniversitesi kariyer odaklı programlarda pratik uygulama ve bilginin ilerlemesi vurgulayan bir eğitim kurumudur. Hodges Üniversitesi öncelikle yetişkin ve geleneksel olmayan öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanan yüksek öğrenim öğrenci merkezli bir kurumdur. Hodges Üniversitesi, çağdaş ve yenilikçi programlar, deneyimsel taşıyıcı sistemleri ve çevrimiçi öğrenme sağlar. Hodges Üniversitesi, eğitim, kişisel, kariyer ve onun öğrencilerinin sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli öğrenci hizmet vermektedir. Hodges Üniversitesi, akademik ve idari personel arasında mesleki gelişim ve bilimsel aktivite teşvik eder. Hodges Üniversitesi teşvik ve kültürel çeşitlilik ve içerme yanı sıra, sivil, sosyal ve çevresel sorumluluğu destekler. Hodges Üniversitesi kampüs toplumun tüm üyeleri için, sağlıklı, güvenli ve güvenli bir ortam sağlar. Hodges Üniversitesi, yüksek öğrenim kar amacı gütmeyen bir kurum olarak, Southwest Florida için bir eğitim ve toplum kaynağı olarak hizmet vermektedir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Naples

    2655 Northbrooke Drive, Naples , 34119, Naples

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular