Keystone logo
Hohai University

Hohai University

Hohai University

Tanıtım

Ulusal anahtar üniversiteler arasında, Hohai University İşletme Fakültesi olarak, ekonomi ve yönetim dersleri kurmak için ilk biriydi Hohai University son otuz yıldır, 1983 yılında kurulmuş, okulumuz küresel peşinde görev tanımı”kullandı bilgi ve iş seçkinleri olmak ”. Okul, öğretim üyeleri ve öğrencilerle birlikte eğitim, araştırma, danışmanlık ve öğretimi içeren bir geliştirme modelini benimseyerek büyümeye ve yeniliğe adamıştır. Bunun içinde, birlikte çalışan öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte iyi yenilik, finans, endüstri ve işletme, yönetim bilimi ve proje yönetimi alanlarında uzmanlaşmış bir okul yarattı. Okul, doktora, yüksek lisans (MBA ve Mühendislik Yüksek Lisansı dahil) ve lisans seviyelerinde çok çeşitli derece seçeneklerine sahiptir.

Okul, Çin toplumuna ve ekonomik eğilimlerine uyum sağlamak için, disiplinler ve kuruluşlar oluştururken standart uluslararası normu uyguladı. Yetenek eğitimi ve bilimsel araştırmalara devam etti ve kursların uygulanmasını ve öğrencilerin gerçek dünya becerilerini güçlendirdi. Bu nedenle, okul, okul yönetimi ve kapsamlı güç açısından ülkedeki en iyi okullar arasında yer almıştır.

“Toplum odaklı ve genişleyen ilişkiler” okulun önemli bir ilkesidir. Bu nedenle okul, Dünya Bankası ve Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Avustralya, Avrupa, Hong Kong ve Tayvan'daki birçok akademik kuruluş ve işletme ile işbirliği ve değişim ilişkileri geliştirmiştir. Ayrıca, okulun anakaradaki yüzlerce işletme ile uzun vadeli işbirlikleri olmuştur.

Tarih ilerliyor, toplum gelişiyor. Geriye dönüp baktığımızda kalplerimiz gurur dolu. İleriye baktığımızda, hâlâ gerçekleştirmemiz gereken derin bir görevimiz ve önümüzde uzun bir yol var. İnsan toplumu, fırsatların ve zorlukların bir arada var olduğu 21. yüzyıla adım attı. Topluluğun ilgi ve desteğiyle birlikte ilerleme kaydetme Hohai University İşletme Fakültesi'nin daha iyi bir geleceğe doğru kesinlikle sağlam bir adım atacağına inanıyoruz.

Konumlar

 • Nanjing

  Xi Kang Lu,1, , Nanjing

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular