Keystone logo
Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Tanıtım

Hokkaido Bilim Üniversitesi, 4 fakültesi ve 13 bölümü olan kapsamlı bir üniversitedir. Selefi Hokkaido Bilim Üniversitesi, 2014 yılında Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulduğunda adını şimdiki okul adıyla değiştirdi. Ayrıca, Nisan 2018'de Hokkaido Bilim Üniversitesi ve Hokkaido Eczacılık Fakültesi, yeni Hokkaido Üniversitesi'ni oluşturmak için entegre edildi. Bilim.

Üniversitenin makine mühendisliği bölümü, bilişim mühendisliği bölümü, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümü, mimarlık bölümü, mühendislik bölümünde kentsel çevre bölümü, eczane bölümünde 6 yıllık eczacılık bölümü, sağlıkta hemşirelik bölümü bulunmaktadır. bakım bölümü, fizik tedavi bölümü, protez uzuv ekipmanı bölümü, klinik mühendislik bölümü ve tıbbi tedavi. Radyoloji Anabilim Dalı ve Geleceğin Tasarımı Fakültesi'nde Medya Tasarımı Anabilim Dalı ve İnsan Sosyolojisi Anabilim Dalı ile Mühendislik Enstitüsü, Eczacılık Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü kurulmuştur. Büyük bir üniversitedir.

Kurucu ruhtan yola çıkarak, "+Profesyonel" sloganı altında, hızla değişen bir topluma bakarak, evrensel insanlık, iletişim becerileri, problem çözme becerileri, yönetim becerileri vb. "Temel yetenekler olarak nitelikleri kazanırken her alanda yüksek uzmanlığa sahip insan kaynakları.

Toplum temelli eğitim ve akademik araştırmalara ek olarak, araştırma sonuçlarının topluma geri dönüşü ve insan kaynaklarının geliştirilmesi yoluyla topluma katkıda bulunmak istiyoruz.

2020'de, insanlığın başına bela olan hastalıkların üstesinden gelmek, gıda ve çevre sorunlarını çözmek gibi insanların yaşamlarıyla doğrudan bağlantılı olan "daha iyi yaşamak", "daha iyi yemek yemek" ve "daha iyi yaşamak"ta rol alacağız. Kuzey Bölgesi'ne katkı sağlayan yaşam bilimleri üzerine araştırmalar yaparak bölgenin ve halkın sağlık ve refahının tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla yeni "Kuzey Kara Yaşam Bilimleri Yaratılış Araştırma Enstitüsü"nü kurduk.

Hokkaido'ya katkı sağlamaya devam edeceğiz ve bölge ile birlikte gelişen bir üniversite olmayı hedefleyeceğiz.

Konumlar

  • Asahikawa

    Asahikawa, Japonya

    sorular