Keystone logo
Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Tanıtım

Holy Family University, lisans, yüksek lisans ve hızlı derece programları sunan, tamamen onaylanmış bir Katolik, özel, karma eğitim üniversitesidir. Üniversitenin ana kampüsü Northeast Philadelphia'da, Pennsylvania, Newtown'da ek bir konumdadır. 1954 yılında Nasıralı Kutsal Ailesi'nin Rahibeleri tarafından özel, kar amacı gütmeyen, inançtan ilham alan bir topluluk olarak kurulan Holy Family University, mezunlarını seçkin akademik programlar, esnek dağıtım seçenekleri aracılığıyla amaca yönelik, değer odaklı yaşamlara sevk eder. çok yönlü deneyimsel öğrenme fırsatları, destekleyici kariyer gelişimi ve derin kişisel bağlantılar.

Öğrenci sayısındaki artışına, Philadelphia'dan çevre ilçelere doğru coğrafi genişlemesine, ikamet imkanlarının sağlanmasına ve alternatif pedagojik sunum stratejilerinin benimsenmesine rağmen, Üniversitenin amacı temelde değişmeden kalmaktadır - yüksek kaliteli, uygun fiyatlı, kişiselleştirilmiş, ve Katolik yüksek öğreniminin sağlam geleneğinde değerler merkezli eğitim. Ayrıca, Holy Family University, öğrencileri için önemli olan pratik mesleki sonuçları her zaman akılda tutarak yarının ihtiyaçlarını karşılamak için bugün yanıt veren dinamik bir kurumdur.

Amaçlı dünya vatandaşları yaratmak için sanat ve bilimleri dengeleyen zengin bir liberal sanat eğitimi sağlama geleneğimizden yola çıkarak, heyecan verici bir dizi derece ve eğitim seçeneği sunuyoruz. Aslında, Holy Family University 13 Bachelor of Arts derecesi programı, bir Bachelor of Science derecesi ve dört disiplinlerarası derece sunmaktadır. Bölümünüze bağlı olarak Philadelphia kampüsümüzde ve yakındaki Bucks County'deki Newtown sitemizde dersler veriyoruz. Her ikisinde de destekleyici öğretim üyelerimiz hayallerinize ulaşmanızda size destek olacaktır.

Konumlar

  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    sorular