Keystone logo
Holy Family University  School of Business Administration

Holy Family University School of Business Administration

Holy Family University  School of Business Administration

Tanıtım

İş dünyası büyüleyici ve sürekli gelişiyor. İşletme Fakültesi, iş kariyerinize başlayıp başlamayacağınız, kariyer yönlerinizi değiştireceğiniz, bir iş kuracağınız veya yüksek lisans eğitimini planlayacağınızdan bağımsız olarak sizi geleceğe hazırlar. Teknolojiyi kucaklamayı, işi gittikçe küreselleşen bir mercekle görmeyi ve meslektaşlarınıza saygı ve şefkatle davranmayı öğreneceksiniz. Çalışma alanınızdaki işverenlerle staj yaparak pratik iş deneyimi kazanacaksınız.

Kurslarımız, derece gereksinimlerinizi yerine getirmede maksimum esneklik sunmak için çeşitli şekillerde sunulmaktadır: Yüz Yüze, Karışık ve Tamamen-

İşletme mezunlarımızı başarılı kariyerlere devam etmeleri için hazırlıyoruz. Diğer Philadelphia kolejleriyle karşılaştırıldığında, işletme mezunlarımız en iyi sonuçlardan bazılarına sahiptir:

Ya bir diplomayı tamamlamak ya da yıllarca erteledikleri bir diplomaya başlamak isteyen meşgul yetişkin öğrenciler için, tam zamanlı işlerde çalışanlar, bir aileyi yönetenler veya kariyerlerini değiştirenler için tasarlanmış iş programları da sunuyoruz.

Yaşam deneyimi için kredi de dahil olmak üzere cömert bir kredi transferi politikası ile, Holy Family University'nin Hızlı Derece Programları aracılığıyla işletme derecelerinizi çok daha hızlı tamamlayabileceğinizi görebilirsiniz. Sınıflar akşamları sunulur ve yüz yüze, harmanlanmış ve çevrimiçi dahil olmak üzere esnek biçimlerde sunulur

Konumlar

  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    programlar

    sorular