Keystone logo
Howard Payne University

Howard Payne University

Howard Payne University

Tanıtım

Hristiyan bir liberal sanat kurumu olan Howard Payne University , kişisel bir bağlantının değerli olduğu yakın bir topluluğu teşvik etmekten gurur duymaktadır. Öğretim, öğrenme ve hizmet yoluyla, öğretim üyeleri ve personel öğrencilerin başarısına gerçek anlamda yatırım yapar.

HPU'da öğrenciler yedi okuldaki 100'den fazla ana dal, yan dal ve profesyonel öncesi program arasından seçim yapar: İşletme, Hristiyan Çalışmaları, Eğitim, Beşeri Bilimler, Müzik ve Güzel Sanatlar, Hemşirelik ve Bilim ve Matematik. Guy D. Newman Honors Academy, çok disiplinli bir müfredat ve heyecan verici seyahat fırsatları ile öğrencilere meydan okuyor. Müfredat dışı organizasyonlar arasında Model BM, Moot Court ve Öğrenci Konuşmacı Bürosu bulunur ve 25'ten fazla öğrenci organizasyonu okulun ders dışı seçeneklerini tamamlar.

HPU'nun Brownwood'daki seksen dönümlük, ağaçlıklı kampüsü, Texas Hill Country'nin kuzey tarafında yer alır. Kampüs dışı etkinlikler arasında yakındaki Brownwood Gölü'ne ziyaretler yer alır. Atletizmden hoşlanan öğrenciler, iyi katılımlı okul içi spor müsabakalarına katılırlar. HPU'daki öğrenci sporcular, Amerikan Güneybatı Konferansı aracılığıyla altı erkek ve altı kadın sporunda yarışıyor.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Brownwood

    Fisk Street,1000, 76801, Brownwood

    sorular