Keystone logo
© Carrianna Field
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Tanıtım

İş, turizm ve konukseverlik en yüksek istihdam yaratıcılarıdır ancak aynı zamanda kaliteli insan gücü talep etmektedirler. Bu düşünceyle, HTL Uluslararası Otelcilik, Turizm ve Dil Okulu İşletme, Turizm ve Otelcilik Endüstrisinde bir dizi çalışma programı sunmaktadır.

Okulun hedefleri arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Toplumsal ve endüstriyel ihtiyaçları vurgulayarak yüksek kaliteli araştırma üretmek.
 • Lisansüstü, lisans, diploma ve sertifika programlarını bağımsız ve ulusal ve uluslararası kuruluşlar / kuruluşlar / sanayi ile işbirliği içinde geliştirmek ve vermek.
 • Ulusal ve uluslararası kuruluşlar / kuruluşlar / sanayi ile bağımsız ve işbirliği içinde çeşitli düzeyler için kapasite geliştirme eğitim programları, iş başında eğitim programları, girişimci geliştirme programları ve yönetim geliştirme programları sunmak.

Tüm programlar turizm endüstrisi, endüstri dernekleri ve akademisyenlerden uzmanlarla istişarede bulunularak geliştirildi. Okulun tüm fakülte üyeleri, işletme, pazarlama ve ticaret ile ilgili alanlarda, örneğin işletme yönetimi, dijital pazarlama, otelcilik yönetimi, F

HTL, öğrencilere, iş dünyasında ilerlemek için ihtiyaç duyduğu güven ve becerileri kazandırmak için, bilginin mükemmel bir karışımı, pratik deneyimi ve uygunluğu yaratmayı amaçlamaktadır. Her kursta istihdam edilebilirlik becerileri yatmakla kalmaz, aynı zamanda sektörü tanımlayan 'gelecekteki' kariyer ve istihdam edilebilirlik hizmeti öğrencilerin özgeçmişlerinin öne çıkmasına yardımcı olmak için yardım ve tavsiye, kurslar ve iş deneyimi fırsatları sunar.

TESİSLERİ

Okulun iki kampüsü var: bir tanesi Barselona şehir merkezinde, diğeri Valencia şehir merkezinde.

AKREDİTASYONLARIMIZ / ORTAKLIKLARI

HTL Uluslararası Otelcilik, Turizm ve Dil Okulu, Barselona ve Lloret de Mar Kent Konseyleri tarafından akredite edilmiş özel bir eğitim kurumudur. Girona Üniversitesi, Avrupa Üniversitesi Miguel de Cervantes, Artesis Plantijn Antwerpen Okulu ile sıkı bir işbirliği içindedirler. Lloret de Mar, Blanes, Tossa'nın otel loncaları ile işbirliği yapan bir eğitim kurumu.

Okul, SIELE sınavları için sınav merkezi olarak Yabancılar için İspanyolca dil devlet kurumu Instituto Cervantes tarafından onaylanmıştır. Çalışma planları arasında, DELE için İspanyolca dil hazırlık modülü, A1'den C1'e kadar sunulan 5 seviyeden herhangi birinin SIELE sınavı bulunmaktadır.

69114_Accreditations.jpg

ÖĞRETMENLER

HTL'nin öğretmenleri, eğitmenleri, uzmanları ve asistanları Kurumunun Temel Değerlerini takip etmektedir.

Öğrenme: Öğrenci başarısını, eğitimde erişimi, teknolojiyi uygun bir şekilde kullanmayı, okuryazarlığı geliştirmeyi, iletişim kurmayı ve disiplinler arası ve mekanlarda fikir alışverişinde bulunmayı, yeni düşünceyi araştırmayı ve uygulamayı ve hayat boyu öğrenmeyi sürdürmeyi destekliyorlar.

Keşif: Ücretsiz soruşturma yoluyla, kalıcı bir öğrenme topluluğunu teşvik ederler.

Katılım: Eğitim ortaklarıyla, bölgedeki topluluklarla ve dünyanın dört bir yanındaki meslektaşları ile devam eden işbirliğine değer veriyorlar.

Başarı: öğrencilerinin potansiyeline inanırlar ve öğrencileri, fakülte üyeleri, çalışanlar ve mezunlarının mükemmellik ve başarısını teşvik etmeyi taahhüt ederler.

Çeşitlilik: insan çeşitliliğini tüm boyutlarıyla değerlendirecek ve adil, çeşitli ve kapsayıcı öğrenme ve çalışma ortamlarını sürdürmeye kararlıyız.

Kutlama: öğrencilerinin, öğretim üyelerinin, çalışanlarının, mezunlarının ve hizmet verdikleri toplulukların başarılarını kutluyorlar.

Sürdürülebilirlik: ilerici operasyonel uygulamalar ve çevre bilincinin geliştirilmesi yoluyla sağlıklı bir sürdürülebilir çevreyi desteklemektedirler.

69151_CitiesInSpain.jpg

BARSELONA OKUL TESİSLERİ

Barselona şehri büyük bir stilde düzenlenmiştir ve okumak için mükemmel bir yerdir. Akdeniz sahili ile karlı dağlar arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan ve turizm, spor ve açık hava etkinlikleri için rakipsiz olanaklarla öğrencilerin çoğunun Barselona'ya taşınmayı seçtiği çok şaşırtıcı değildir. Şehir merkezinde bulunmak, HTL International School'un kişiselleştirilmiş mesleki öğrenmeye odaklı eğitim sürecini yaratmak için geniş kapsamlı mükemmel olanaklar sunmaktadır.

HTL International School'da iki harika kampüsü var: Barselona ve Valensiya. Okulda, öğrenciler kampüsün geniş sınıflarının, ücretsiz internet erişiminin, çevrimiçi öğrenme tesislerinin, sınavlar için bilgisayar laboratuvarlarının, kütüphanelerin ve iletişim becerilerinin bulunduğu odaların tadını çıkarabilirler. Ayrıca, Barselona okulu çok sayıda gezi yeri, restoran, spor tesisi, ulaşım ağı, şehir plajları, müzeler, tiyatrolar ve alışveriş caddeleri ile çevrilidir.


VALENCIA OKUL TESİSLERİ

Valencia sadece paella yüzünden değil de yaşama değer. Bu, İspanya'nın üçüncü büyük kenti ve kültürel ve eğlence amaçlı turizmin ana hedefidir. Kampusumuz düz şehir merkezinde bulunmaktadır, bu nedenle her türlü turizmi çalışmalarınızla birleştirebilirsiniz.

HTL International School'da iki harika kampüsümüz var: Barselona ve Valensiya. Okulda öğrenciler büyük dersliklerimizden, ücretsiz internet erişiminden, çevrimiçi öğrenim olanaklarından, sınavlar için bilgisayar laboratuarlarından, kütüphanelerden ve iletişim beceriler odasından yararlanabilirler. Konumu sayesinde, Valencia kampüsü size birçok fırsat sağlayabilir. Kültürel cazibe merkezlerinden, plajdaki tembel günlere, okuldan direkt otobüslerle ulaşılabilmektedir.

Konumlar

 • Barcelona

  Carrer Diputación 282, 08009, Barcelona

 • Valencia

  Calle Cotanda 1, 46002, Valencia

  • Madrid

   Calle Santa Brígida 23, 28004, Madrid

   sorular