Keystone logo
National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

Tanıtım

Beşeri Okulu Kültür ve Sömürgecilik gelen İrlandalı Çalışmaları, İngilizce, Tarih, Felsefe veya Film Eski İrlandaca ve Dijital Medya değişen programları ile birçok multi-disipliner alanlarda ilgi ve araştırma teşvik eder. Eleştirel analizi, problem çözme ve diğer aktarılabilir becerilerin becerileri yenilikçi öğretim programları aracılığıyla elde edilmektedir. Böylece mezunları sorumlu yurttaşlar ve toplumun değerli üyesi olmak için donatılmıştır.

Üniversitede Hakkında

17.000 öğrenci ve 2.400 'den fazla personeli ile, NUI Galway öğretim ve araştırma mükemmellik için seçkin bir üne sahiptir.

Bizim itibar

NUI Galway en kaliteli teaching. bir taahhüdü ile bir araştırma liderliğindeki bir üniversite olarak ulusal ve uluslar arası tanıma kazanmıştır

Bizim Kampüs

Bizim Kampüs bizim 400.000.000 € sermaye program sayesinde son on yılda dönüşmüştür. Arazi 105 hektar üzerinde 90'ın üzerinde binalar ile, Üniversite Galway şehrin kalbinde hakkıdır.

Nasıl Benzersiz konum

Avrupa'nın çok kenarında yerimizi, biz dünyaya ulaşmak ve İrlanda'da en çeşitli öğrenci vücuda sahip. İrlandalı dil ve kültür yanı sıra gönüllülük ve sosyal yardım burada öğrenci deneyimi güçlü bir rol oynamaktadır.

İrlanda Dil

İrlanda'da büyük İrlandalı konuşan bölge - dil ağırlıklı nedeniyle Connemara Gaeltacht yakınlığı, Üniversitesi eşsiz bir konuma sahiptir.

Tarihçe

İrlanda Ulusal Üniversitesi Kraliçe'nin College, üniversitenin geçmiş Galway ve Ireland. tarihi ile iç içe

Lisans Böyle İngilizce, Tarih ve Felsefe gibi geleneksel konulara ek olarak, Beşeri öğrenciler de bu tür İrlandalı Çalışmaları, Gazetecilik, Yaratıcı Yazarlık, Film ya da Drama ve Tiyatro Çalışmaları gibi ilgi alanları geliştirmek için kapsamı sunulmaktadır. Lisans programlarının yelpazemiz bu Uzmanlık böylelikle öğrenci yeterlilik için ekstra eleman sağlayan geleneksel Sanat Konuları birleştirir.

Lisansüstü Bizim Okul 120'den fazla doktora öğrencileri ile canlı bir öğrenci araştırma topluluğuna sahiptir. Öğrenciler ilgi duydukları alanda bir danışmanı ile eşleşti ve büyük arşiv kaynakları ve geniş bir araştırma topluluğuna erişimi vardır. Birçok interaktif konferans, işbirlikleri ve girişimler araştırmacı, dinamik bir topluluk teşvik her dönem yer alır.

Buna ek olarak, Beşeri özellikle daha profesyonelce odaklanmış programlar için birçok doktora araştırma köprü veya sunan yirmi bir farklı öğretti MA programları vardır, istihdam arttı. Bizim MA programlarının çoğu tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak ya sunulmaktadır.

Uluslararası Öğrenciler Bizim İngilizce, Tarih ve Felsefe birkaç yüz her yıl dersleri alarak uluslararası öğrenciler ile popülerdir. Bizim küçük bir grup dersleri fikirleri ve farklı kültürlerin paylaşılması değişimi için izin verir. Bizim öğretilen MA programların çoğu sınıf gruplarında perspektiflerin ilginç bir dinamik ve karışımı oluşturan uluslararası öğrencilerin bir kohort var.

Konumlar

  • Galway

    c/o School of Humanities, Galway, University Road, , Galway

    sorular