Keystone logo
Huron University College

Huron University College

Huron University College

Tanıtım

Zorlu öğrenmeyi ve yeni bölgeleri keşfetmeyi içeren bir macera olan hayatınızın en heyecan verici yıllarından bazılarına atılmaya hazır olun.

Huron'da bir öğrenci olarak, fakülte ve personelin kişisel ilgisini, sıcak bir kampüs topluluğunu ve akademik mükemmellik arayışını deneyimleyeceksiniz. Sınıf boyutları küçük olduğu için, öğrencilerimiz profesörler ve sınıf arkadaşları ile çok fazla etkileşimden hoşlanırlar. Aslında, öğrencilerin% 90'ından fazlası son zamanlarda yapılan bir mezun anketinde eğitmenlerin öğrenimlerine aktif bir ilgi duyduklarını söyledi. Huron, sınıfın ötesinde, değişim ve çalışma / çalışma programlarından kalkınma ajansları için gönüllülüğe kadar uluslararası fırsatlar dünyasının kapısını açıyor. Gerçekten de öğrencileri bir olasılıklar dünyasına hazırlıyoruz ve mezunlarımız bunun kanıtı. Hepsi sağlam beceriler, sosyal sorumluluk taahhüdü ve kişisel gelişim potansiyeli ile donatılmış olarak ayrılıyor.

Üniversite eğitim kadar deneyimle de ilgilidir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • London

    1349 Western Road, , London

    sorular