Keystone logo
University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Tanıtım

A Uygulamalı Bilimler Ludwigsburg Üniversitesi Kamu yönetiminde yönetiminin eğitimde uzmanlaşmıştır. yaklaşık olarak 2500 öğrenci Üniversite profesör ve doçentlerin bir dizi tarafından verilmektedir. İki fakülte,

İşletme ve Hukuk Vergi ve İş Hukuku

dört teklif Lisans derece iki usta derece. tüm başlangıçta kayıtlı öğrenciler üzerinden% 98 seçtikleri çalışma programını tamamlamak.

onların lisans çalışmalarını tamamladıktan mezunları profesyonel bir ortamda edindiği bilgi ve becerileri uygulamak edebiliyoruz. didaktik kavram bilimsel çalışmaları teşvik ve mezunlara bir özgür, demokratik ve sosyal hukuk devleti bağlamında sorumluluk duygusu vermek için tasarlanmıştır. programlar akademik, kişisel, sosyal, ekip kurma ve iş becerilerini geliştirmek için öğrencilere.

Lisans programlarının bir ayırt edici özelliği, devlet ve belediye düzeyinde kamu idarelerinde staj şeklinde akademik çalışma ve pratik deneyim birleşimidir. mükemmel destek sağlamak Küçük çalışma grupları profesör ve öğretim görevlileri tarafından tek tek öğrencilere verilebilir. Lisans programları için başvuranlar geçerli yükseköğretim giriş yeterlilik (örn A-level) olması gerekir.

A ÜNİVERSİTE İki Usta programları sunmaktadır: Avrupa Kamu Yönetiminde tam zamanlı Yüksek Lisans Programı Üst düzey kamu hizmeti pozisyonlarda kariyer için mezunları hazırlar. Kamu Yönetimi Master part-time programı liderlik üzerine özel bir odaklanma ile ve bir üst yönetim pozisyonu arayan kamu idaresi çalışanları için tasarlanmıştır.

Konumlar

  • Ludwigsburg

    Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Postfach 0489

    sorular