Keystone logo
Hyper Island

Hyper Island

Hyper Island

Tanıtım

Hiper Adası büyümeye ve giderek sayısallaştırılmış dünyada rekabetçi kalmak için şirketleri ve bireyleri meydan öğrenme deneyimleri tasarlar. Sürükleyici programlar ve kurslar yelpazemiz değişime öncülük ve yaşam boyu öğrenme bir yolculuğa başlamak için gerekli bilgi ve beceri ile donatmak istiyor.

Hiper Island'ın misyonu odak iki ana bölüme distile edilir.

1) Eğitim programları ve kursları sanat yönetmenliği ve öz liderlik ve yansıma yoluyla dijital strateji, e-Ticaret ve Veri stratejisi yoğun öğrenme deneyimleri genç yetenekleri ve endüstri profesyonelleri batırmak için.

2) anlayışı artırmak için danışmanlık İş Yenilik nasıl dijital değişiklikler toplumların ve tüketici davranışları - kalıyorum ya giderek sayısallaştırılmış dünyada yaratıcı ve rekabetçi olma değişim sürecinde ve destek organizasyonları.

Hiper Island New York Singapur, Manchester Stockholm öğrenme hub ile küresel gitti. Bizim öğrenme tasarım ekipleri toplantı ve 500 şirket ve başlangıçta hem Fortune yöneticileri konuşurken dünyada seyahat, tasarımı terzi kendi özel ihtiyaçlarını ve zorluklarını çözmek için bakmak deneyimler yaptı.

Dijital dünya vardiya ve gelişmeye devam ettikçe, Hyper Island öğrenen organizasyon dijital manzara, bina ve öğrenmek yansıtmak, işbirliği ve yeni yöntemler geliştirmek için yeni yollar geliştirerek kendi nabzını tutmaya devam ediyor.

Biz bir ada hapishanesinde o cesur deney, öğrenciler ve endüstri liderleri için bir çevik ve ileriye dönük öğrenme ortamı yaratma misyonumuz organizasyon kalbinde sadık kalır, çünkü uzun bir yol kat yaptığımız her yansıyan olabilir.

Amacımız hızlı gelişen iş manzara 'gerçek dünya hazır' mevcut ve gelecekteki zorluklar üzerine almak ve olmak için yenilikçi bir iş kültürünün inşa işletmenizi desteklemektir.

Konumlar

 • Manchester

  24 Lever Street GB - Manchester , M1 1DZ, Manchester

  • London

   83-89 Mile End Road, E1 4UJ, London

   • Singapore

    991B Alexandra Road SG – #03-08/11, 119970, Singapore

    • Stockholm

     Virkesvägen 2, 120 30, Stockholm

     • New York

      450 Lexington Ave, 10017, New York

      • São Paulo

       R. Cap. Salomão, 26 - 3 andar - Centro Histórico de São Paulo, 01034-020, São Paulo

       • Karlskrona

        Bastionsgatan 8, 371 32, Karlskrona

        sorular