Keystone logo
International Institute of Nuclear Energy I2EN

International Institute of Nuclear Energy I2EN

International Institute of Nuclear Energy I2EN

Tanıtım

Sigorta Mesleği Eğitim Enstitüsü olan IFPASS, her yıl 6.000'den fazla öğrencinin ağırlandığı sigorta eğitiminde önemli bir oyuncudur. 70 yılı aşkın bir süredir Enstitü, ülke çapında sürekli mesleki eğitim veya başlangıç eğitimi yoluyla mevcut çalışanların veya yeni girenlerin eğitilmesine katkıda bulunmuştur.

Aynı zamanda, Ile de France'daki en büyük CFA'dan (çıraklık eğitim merkezi) birinin yönetim organıdır: CFA de l'Assurance.

IFPASS, sigorta şirketleri ve çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda Bac + 2'den Bac + 5 seviyelerine kadar diploma kursları, sertifikalar ve çeşitli yeterlilik kursları sunmaktadır.

Böylelikle, Enstitü, VAE (Edinilmiş Deneyimin Doğrulanması), beceri değerlendirmeleri ve işe alma için destek faaliyetlerine odaklanan bir İK hizmet sağlama birimi oluşturmaya yönlendirildi.

Bir öğretim kadrosu, sigorta profesyonellerinin% 90'ı, yüz yüze ve uzaktan öğrenme yöntemleriyle, tüm birleşik eğitim seviyeleri için başarı oranı% 84'tür. Eğitim teklifi sayesinde, IFPASS, işlerin ve şirketlerin becerilerinin tahmin yönetimi ihtiyaçlarını karşılarken çalışanların kariyer yollarını destekler ve güvence altına alır.

Konumlar

  • Gif-sur-Yvette

    Gif-sur-Yvette, Fransa

    sorular