Keystone logo
IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

Tanıtım

Superior, IADES, herkesin eğitimde mükemmelliğe ulaşabilmesi için kaliteli öğretim sağlama taahhüdü ile 1956 yılında kurulmuştur. Her öğrencinin ayrılmaz gelişimi için gerekli olan kişisel bir refakat ile birlikte yüksek bir akademik seviyeyi teşvik eder.

Tüm dini inançlara saygılı ve topluma açık, herhangi bir ayrım gözetmeksizin, her bireyin değerinin daha iyi adaptasyonları ve entegrasyonları için teşvik edildiği, her öğrencinin potansiyelinin konuşlandırılmasını kolaylaştıran laik bir eğitim merkezidir. sahibi.

Etik ve disiplin, kurumda teşvik edilen değerlerdir, böylece eğitim topluluğunun tüm üyelerinde özgür ve sorumlu eylemi teşvik eden alanda bir saygı ve düzen iklimi hüküm sürer.

Başlangıçta, orta öğretim seviyesi oluşturuldu ve 1976'da, Bilgisayar Sistemleri Analisti ve Dil ve Edebiyat Öğretmenleri olmak için çalıştığı üst yükseköğretim seviyesi dahil edildi. Tüm dereceler resmidir, Arjantin Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilir ve ayrıca Mercosur'da geçerliliği vardır.

2019'dan beri IADES'in üçüncü düzey kariyerlerini aşağıdaki ulusal üniversitelerle ifade etmek mümkündür: Ulusal Lanús Üniversitesi, Ulusal Lomas de Zamora Üniversitesi, La Matanza Ulusal Üniversitesi. Bu şekilde Sistem Analizi mezunları, bu yüksek çalışma evlerinde sırasıyla Dil ve Edebiyat Mezunları olmak üzere sırasıyla Sistem Mühendislerinden ve Dil ve Edebiyat Öğretmenlerinden alınabilmektedir.

Konumlar

  • Buenos Aires

    Montevideo,467, C1019, Buenos Aires

    programlar

    sorular