Keystone logo
© Carrianna Field
Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Tanıtım

Zaragoza Enstitüsü

IAMZ CIHEAM (İleri Akdeniz Tarımsal Araştırmalar Merkezi Uluslararası Merkezi) dört Akdeniz Tarımsal Enstitüleri biri, OECD ortak girişimi de dahil olmak üzere ta Avrupa'da Konseyi 1962 yılında -founded uluslararası hükümetlerarası bir kuruluştur misyon lisansüstü eğitim ve tarım, gıda ve sürdürülebilir kırsal kalkınma alanındaki ortak araştırma teşviki yoluyla Akdeniz ülkeleri arasındaki işbirliğini geliştirmektir.

Biz kimiz?

Biz lisansüstü eğitim, bilimsel araştırma ve uluslararası işbirliği içinde katı deneyimi 40 yılı aşkın 25 profesyonellerden oluşan küresel bir ekibiz.

Uzmanlık alanlarımız Bitki Üretim, Hayvan Üretimi, Çevre, Balıkçılık ve Su Ürünleri Yetiştiriciliğinin ve Bilim, Teknoloji ve Pazarlama Foods bulunmaktadır.

Ne yapacağız?

Eğitim ve uluslararası bir multidisipliner bir yaklaşımla göre, iş IAMZ kalbidir. Biz 400'den fazla katılımcı ve 250 profesör alacak Her yıl yaklaşık 80 ülkeyi davet etti. Biz profesyoneller ve yüksek lisans programları için geniş kursları. Biz teşvik etmek ve ortak araştırma projelerinin yanı sıra diğer birçok kooperatif faaliyetleri koordine. Bu faaliyetlerin çoğu ulusal ve uluslararası kuruluşlarla işbirliği içinde yürütülen ve IAMZ veya ortak Akdeniz ülkeleri ve diğer merkezlerde gerçekleştirilecek olan.

Şu anda (4 Masters iki yılda her yıl) Bilim programları 8 Usta sunuyoruz. Biz de bilimsel konular ve gelişmiş teknikleri profesyoneller için her yıl yaklaşık 12 kısa kurslar düzenliyoruz.

Biz üniversiteler, özel şirketler ve diğer uluslararası örgütlerle (vb OECD, FAO, BM, DTÖ, EFSA, AK, ICARDA, EAAP) aracılığıyla çalışmak gibi biz de mükemmel eğitim ortakları projeler ve araştırma ağları, özellikle proje ve ağ faaliyetlerinin sonuçlarını yaymayı yardımcı olmak için, geliştirmek ve ihtiyaçları ve ortaklarımızın hedeflerine göre kurslar ve eğitim faaliyetleri özelleştirmek için.

Konumlar

 • Zaragoza

  IAMZ-CIHEAM Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza. Av. Montañana 1005, 50059, Zaragoza

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular