Keystone logo
International Business School the Hague

International Business School the Hague

International Business School the Hague

Tanıtım

International Business School the Hague ( IBSH ), Hollanda'da kurulmuş ve merkezi Lahey şehrinde bulunan yepyeni, yenilikçi bir işletme ve yönetim okuludur. Yasal olarak kurulmuş bir yüksek öğrenim kurumudur ve İşletme ve Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi alanında Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri sunar.

Derece programlarının yanı sıra, IBSH belirli, yüksek talep gören alanlarda bilgi ve becerilerinizi artıracak bir dizi kısa kurs ve diploma kursu sunar.

Programlarımız, sizi başarılı bir kariyer başlangıcına hazırlayan profesyonel ve pratik bir odağa sahiptir. Öğretim kadromuz sizinle paylaşacakları kurumsal dünyada geniş deneyime sahiptir.

Görüş

IBSH"Dinamik Liderler Yaratmak" vizyonu, öğrencileri dünya işletmelerinin yakın ve uzak gelecekte karşılaşacağı karmaşıklıklar konusunda eğitmekle ilgilidir. IBSH , geleceğin trendlerini ve yeni girişimleri kesin olarak kavrayarak öğrencilere, onları kendi alanlarındaki liderlik rollerine en iyi şekilde hazırlayan anlamlı içerikler sunabileceğine inanıyor. Dinamik bir lider, bütünsel resmi anlayabilen ve büyük karmaşıklık zamanlarında doğru kararlar verebilen kişidir.

Misyon

IBSH"Beklentilerin ötesine geçme" misyonu, öğrencilerin, öğretmenlerin ve paydaşların beklentilerini sürekli olarak aşma isteğimizi ifade eder. Bu, IBSH performansı beklentilere göre objektif bir şekilde ölçmek için tüm paydaşlarla sürekli bir geri bildirim döngüsü sürdürmesi gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, uluslararası standartları aşmak için performansımızı sürekli olarak değerlendirmeli ve ayarlamalıyız.

Konumlar

  • The Hague

    Rijswijkseweg 60, 2516 EH, , The Hague

  • Rijswijk

    Lange Kleiweg,12, 2288 GK, Rijswijk

    sorular