Keystone logo
ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

Tanıtım

ICHEC Brussels Management School , önde gelen işletme okulları geleneğinde üniversite düzeyinde bir yönetim okuludur. Hem gündüz hem de akşam programlarında, başlangıç eğitimi ve sürekli eğitim olarak yönetim eğitimi sunmaktadır.

ICHEC adının arkasında, sadece bir yönetim okulu değil, aynı zamanda her üyenin okulun itibarını arttırmaya ve her zaman ilişkili olduğu yüksek kalite seviyesini korumaya adadığı bir ekip bulacaksınız.

Uluslararası
Avrupa'nın başkenti Brüksel'in merkezindeki konumu ile ICHEC School of Management , temel stratejik seçeneklerinden biri olan uluslararası mesleği ile öne çıkmakta ve böylece ICHEC öğrencilerine sayısız fırsat sunmaktadır.

ICHEC Yönetim Okulu, uluslararası yönetimi temel akademik dayanaklarından biri olarak vurgulamayı seçmiştir, yani öğrencileri zengin ve yoğun bir yabancı kurum ağı sayesinde diğer kültürler, diğer diller ve diğer öğrenme yolları hakkında bir deneyim kazanmaya teşvik ederek. hangi işbirliği anlaşmaları inşa etti.

Uluslararası bir öğrenci olarak şunları yapabilirsiniz:

  • ICHEC bir veya iki oturum için değişim öğrencisi olarak eğitim alırken, tam bir çalışma programı için kendi üniversitemde kayıtlı kalır.
  • ICHEC yaz programları çerçevesinde eğitim
  • ICHEC eğitim (lisans veya yüksek lisans)

ICHEC sunulan dereceler aşağıdaki gibi düzenlenmiştir:

  • Master dereceleri (1 veya 2 yıl).

ICHEC Araştırma
ICHEC , sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyen yönetim dünyası ile her zaman aktif olarak ilgilendi. Bu nedenle, ICHEC araştırma, esas olarak uygulamalı araştırmalardan oluşur. Sosyo-ekonomik gerçekliğin daha iyi anlaşılmasına, ilham veren ve gerçek deneyimle doğrulanan teoriler geliştirmeye yöneliktir.
ICHEC araştırma alanları, özellikle organizasyonların ve eğitimin yönetimini kapsar:

  • kültürlerarası yönetim, bölgesel makro ekonomi, e-iş, finans, KOBİ yönetimi
  • yaşam boyu öğrenme ve e-öğrenme

akreditasyonlar

AACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Brussels

    ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a , 1150, Brussels

sorular