Keystone logo
Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Tanıtım

Değerler

Kalite, özgünlük, saygı, ağırlama ve gıda güvenliği

değerleri aktaran bir kültür itici güç

ICIF, Gıda ve İtalya'nın Bölgeler Şarap Enstitüsü, amacı, sınıflandırmak korumak ve dünya çapında profesyoneller arasında bilgi ilan ederek İtalyan mutfağı, yerel üretim ve bölgesel gıda ve şarap kültürünün mükemmelliği, imajını teşvik etmektir gerçek İtalyan mutfağı ve ayırt mükemmel gıda ürünlerinin değerini vurgulayan teşvik etmek amacıyla ICIF ana hedeflerinden biridir "İtalya'da yapıldı".

Yaşam, misafirperverlik ve özgünlük

ICIF hep İtalya'da hem de yurtdışında, olaylar ve inititatives katılarak dünya çapında İtalyan gıda ve şarap, İtalyan misafirperverliği ve lifesyle değerlerini almıştır. İtalyan Mutfağı ve en kaliteli İtalyan gıda ürünlerinin tanıtım Brezilya'da Sao Paulo ve Flores da Cunha enstitülerde, Şanghay'da Çin Enstitüsü Costigliole d'Asti Kalesi İtalyan merkezinde genç şefler eğitim yoluyla gerçekleşir ve dünyanın çeşitli ülkelerinde Okulları ve Gastronomi Üniversiteleri ile işbirliği ile.

Ana aktiviteler

Aşçılık Eğitimi, "Made in Italy" nin tanıtımı, önemli olaylar ve sahteciliğe karşı mücadele

Stajı

Genç İtalyanlar ve Bölgesel İtalyan Mutfağı konusunda profesyonel uzmanlık elde etmek, yabancı aşçılar Eğitimi; müfredat da besin zincirinin yönetiminde gıda güvenliği ve sürdürülebilir politikalara eğitimleri kapsamaktadır.

'Made in Italy' Promosyon

eğitim kurslarının düzenlenmesi ve bilgilerin yayılması konusunda dünya çapında profesyonel aşçılar ve restaurateurs tarafından ve uygulanması "Made in Italy" ile yurt dışında İtalyan mutfağı ve en kaliteli İtalyan ürünleri, Promosyon.

fuar ve Uluslararası olaylarda yurt dışında İtalyan gıda ve şarap ürünlerinin teşvik edilmesi. yemek ve şarap turları organizasyonu İtalyan Regional Cuisine ve Kültür, en kaliteli ürünleri ve İtalyan Bölgeler zengin kültürün özünü keşfetmek için.

Büyük olaylar

ICIF uluslararası bir restoran işinde bir yetkili ses gereken olaylar, İtalyan yemekleri ve kültürü teşvik girişimleri için uzmanlık sağlama öncü olduğunu.

sahteciliğe karşı mücadele

Diyorlar "İtalyan Sondaj", Taklit ya da yurt dışında İtalyan gıda ürünlerinin sahte. Sahte gıda ürünü ülkemize açıkça atfedilebilecek İtalyan isimleri, logoları, resim ve sloganlar bir karışımı vardır.

kendi eğitim hedeflerine ek olarak, ICIF adulteration ve sahtecilik tüketicilerin savunan, sınıflandırmak korumak ve esnaf yapımları korunması, İtalyan mutfağı ve yurtdışı mükemmellik ürünlerinin imajını teşvik etmek amacı ile kurulmuş ve profesyonel aşçılar ve arasında bilgi ve teknikleri yayarak oldu dünyada restaurateurs.

Konumlar

  • Turin

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d'Asti, 14055, Turin

  • Italy Online

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d’Asti (AT), 14055, Italy Online

    sorular