Keystone logo
© BIMM University
The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

Tanıtım

ICMP anda, biz her zaman sağlamak eğitim özel ve kişiselleştirilmiş sağlamak ve müzik endüstrisinin çok rekabetçi ve zorlu ortamda size başarının en iyi şans vererek, ihtiyaçları ve öğrencilerin bireysel potansiyeli odaklanmıştır.

orijinal

Biz müzik eğitim sektöründe rakipsiz, tarihimizin ve miras son derece gurur duyuyoruz. Biz öğretmenlik yapıyorum 30 yıl içinde, bir sonucu olarak, binlerce öğrenci ICMP müzik kendi kariyerleri için başlangıç ​​noktası yaparak, bizimle çalışmak için seçtiniz, kalite, mükemmellik ve başarı için bir üne ve var. ICMP Gitar Enstitüsü ve Basstech olarak 1986 yılında kurulan ve çağdaş müzisyenler için, ilgili pratik ve mesleki eğitim sağlamak için ilk kurum oldu. isim ve ICMP kimliği doğal olarak zamanla gelişti ise henüz, öğrencilerin ihtiyaçlarına yatan odak hiç değişmedi. kendi toplumlarında ve dünyanın en büyük bazı aşamaları hem, oynarken performans ve müzik oluşturma veya öğretim - Sonuç olarak, ICMP mezunları artık tüm dünyada başarılı bir kariyere yapma bulunabilir.

Bu yıl ICMP de, gelişmekte olan ve müzik öğrencileri için uygun, yüksek kaliteli kurslar sunma bizim 30. yılını kutluyoruz. Biz öğretim yöntemleri, şimdi çağdaş müzik eğitimi için kriter haline gelmiştir müfredat yapısı ve felsefesi öncülük etmiştir. Bizim öğretim, bizim en büyük varlık, her zaman İngiltere'de rakipsiz ve dünyanın başka bir yerinde aslında edilmiştir. Bizim Londra konumu kendi yetenek vitrin ve ağlar kurmak ve bizim ilham öğrenme ortamı, başarılı bir kariyer için hazırlık olarak bilgi ve becerileri geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunar için fırsat inanılmaz yelpazede öğrencilere sunmak için yeteneği merkezi müzik.

Yenilikçi

ICMP çağdaş müzik öğrencileri için tam zamanlı programlar sunan ilk oldu ve biz yenilik ve hükmü geliştirmeye devam ediyoruz. Bu rakipsiz bir deneyim öğrencilerimizin kendilerini ifade etme teknikleri kazanmaları anlamına gelir, araçlar sektöründe hayatta ve oyuncuların, sanatçılar, öğretmenler, sanayi girişimciler, yöneticiler, ve daha fazlası gibi ödüllendirici kariyer yapabilme yeteneği için.Bağımsız

ICMP müzik eğitiminin bağımsız bir kuruluştur. Diğer okullardan farklı olarak, biz başarmak için kısa vadeli iş hedefleri var yatırımcılara borçlu değildir. Amacımız sadece daha fazla merkezleri açmak ve daha fazla öğrenci kayıt değildir. Sonuç olarak, biz kalkınan müzisyenler, yaratıcı sanatçı ve müzik girişimcilerin geniş bir kariyer gelişimini desteklemek için bizim hükmü ve mükemmellik standartlarını geliştirmek ve iyileştirilmesi üzerinde çok uzun vadeli bir bakış alabilir. ICMP anda, okul her zaman kalbinde sizin çıkarlarınızı sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Orijinal, yenilikçi, bağımsız ve bireysel - Birçok yerde elbette, sadece tek bir ICMP var, bizim formülü kopyalamak için çalışıyorum, ama.

ICMP TERCİH NEDEN

Biz bir kalkınan müzisyen, söz yazarı ve müzik iş girişimci olarak size kariyerine başlamak olarak yapmak için bazı zor seçimler olduğunu anlıyoruz. Misyonumuz, ilham yüksek kalitede uygun ve yenilikçi eğitim sunarak başarılı olmak için öğrencileri teşvik ve donatmaktır. Ve biz bilgi ve becerileri sağlamak ve binlerce öğrenciyle bizim deneyim paylaşımı deneyimi 30 yıldır var.

öğretme ve öğrenme için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım

İşte ICMP de, her öğrencinin, güdümlü desteklenen ve değerlidir. Biz kişisel hedeflere ulaşılması yolunda sizinle birlikte çalışacaktır. Bunu yapmak için, biz bireysel öğrenme planları, ilk tanı değerlendirme, hedef belirleme ve modül seçenekleri tavsiye ve rehberlik dahil olmak üzere yerinde çeşitli destek unsurları var. öğrenme deneyimini geliştirmek için, biz küçük sınıflar da dahil olmak üzere, kişiselleştirilmiş bir destek sunmaktadır; kişisel öğretmenler; drop-in oturumlar; istihdam ve sanayi tavsiye kişiselleştirilmiş; sınırsız ücretsiz wifi; özel öğrenci portalı üzerinden ders materyalleri online erişim; doğrudan performans ve iş fırsatlarına erişim; Wellbeing ekibinden destek öğrenme; Öğrenci temsilcileri ile bağlanmak için fırsatlar; ve ücretsiz rezervasyon yapılabilir prova odaları.

Londra'nın hareketli müzik sahnesinin bağlanmış

Eğer müzik alanında kariyer başlıyoruz, Londra için yer olduğunu tartışılmaz bir gerçektir. Yanı sıra dünyanın en heyecan verici ve canlı şehirlerinden biri olarak, Londra küresel müzik endüstrisinin kalbinde yer almaktadır. Bu dünyada popüler kültürü tanımlayan ve doğru bağlantıları yapmak için eşsiz fırsatlar sunan müzik kesme kenarında sürekli olarak. ICMP'nin Londra konumu öğrencilerimizin başlamak ve onların müzikal kariyerleri gelişmek için en iyi yer demektir olarak, gerçek bir varlıktır.

müzik endüstrisine bağlı olan

Biz müzik endüstrisi bağlantıları rakipsiz bir ağ var ve biz ICMP ulaşmak mezunlarının başarı büyük gurur. Londra'da faaliyet gösteren tüm büyük plak, yayıncılar, destekleyiciler ve yönetim şirketlerine bağlı ve biz tüm öğrencilere bu kişileri kullanılabilir hale vardır. Sağ günden itibaren, size hangi için mümkün olan en iyi üs vererek, destek ve bizim öğrencileri ve mezunları için fırsatlar geniş bir yelpazede sağlamak Hedeflerinize ulaşmak.


Yaratıcı ve ilham verici bir öğrenme ortamı

Biz mümkün olan en iyi öğretim yatırım ve her zaman kullanılabilir son ekipman ile, bizim öğrenciler için öğrenme ortamı taahhüt ediyoruz. takip etmek tercih ne olursa olsun tabii ki, size eğitim ve öğrenme için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım ilham yanında, hedeflerinize ulaşmak için gereken tesis ve ekipman bulacaksınız. Önemlisi, tüm ICMP öğrencilerin zaman çizelgeli saatleri dışında ücretsiz, kişisel uygulama için tesisler yararlanabilir, biz açık haftada yedi gün.öğretmenler ve sanayi uygulayıcıları çok deneyimli

Öğrencilerimizin gerçek yaşam tecrübelerine dayanarak onlara tavsiyelerde olanlar dan öğreniyoruz bizim için hayati önem taşımaktadır. Öğrencilerin aldıkları eğitim müzik endüstrisinin pratik bir anlayışa sahip öğretmenler tarafından teslim edilirken kariyerlerinde başarılı olasılığı daha yüksektir bir gerçeği biliyorum. Bizim öğretmenler kendi başlarına nitelikli ve deneyimli eğitimciler ve akademisyenler değil, aynı zamanda son derece deneyimli müzik uzmanları, sanatçılar ve müzik iş girişimciler değil sadece bu yüzden. Onlar binaya eşsiz bir bakış açısı ile ICMP öğrencilere sağlayan ve bir sürdürülmesi, sınıfa, bu bilgi ve tecrübe, artı kendi artı sanayi tüm kişileri getirmek müzik endüstrisinde kariyer.

Yüksek kontak saatleri ve küçük sınıf büyüklüğü

Biz öğrencilerimize kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için, biz sınıf yüksek küçük ve temas saat boyutları tutmaya çalışıyoruz gerektiğini anlıyoruz. ICMP kursunda nedenle Birleşik Krallık Yükseköğretim yerde sağlanan en yüksek temas saat bazı yararlanacak ve ya biri bir veya küçük grup bir birey olarak ele alınır ve danışmanlık ve rehberlik önemli erişime sahip olacak yaşar.

gibi düşünen insanlar Topluluk

ICMP anda, bizim öğrenciler işbirlikçi ve besleyici ortamı, zorlu ve muhtemelen geleni ulaşmak için destek sunuyoruz. Biz sağlamak bizim öğrenciler bir topluluğun parçası olan ve ilişkiler kurmak ve gibi düşünen müzisyenler ile meşgul fırsatlara sahip hissediyorum. Biz ustalık ve konserler, turlar ve etkinlikler, kulüp ve sosyal aktiviteler olarak meşgul olduğu faaliyetlerin, geniş bir yelpazede sunuyoruz. Biz de ev paylaşımı olaylar ve refah etkinlikler düzenlemek. ICMP adresinden öğrenci yolculuk İngiltere'de en farklı ve çok kültürlü şehirlerinden biri olan küresel bir topluluğun parçası haline göreceksiniz ve tüm kökenden gelen kişilerin karıştırmak için şansına sahip olacak, heyecan verici fırsatlar erişmek ve gerçekten kendinizi müzik sahnesinde.

, Tanınan kanıtlamış ve yüksek öğretim kurumu saygı

Kalite ve akreditasyon çağdaş müzik eğitim dünyasında hiçbiri ikinci. ICMP yaygın yükseköğretim deneyimli ve kanıtlanmış sağlayıcısı olarak saygı; Hepimizin kalkınan müzisyenler kendi kişisel müzik hedeflerini ve isteklerini gerçekleştirmek için ciddi ve deneyimli partnere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. 30 yıldır, öğrencilerin kendi kariyerleri için başlangıç ​​noktası olarak ICMP seçme olmuştur - ve siz de yapabilirsiniz!

Kalite ve akreditasyon

ICMP UK yüksek öğretim kalitesi topluluğunun saygın ve akredite üyesidir. Biz, Kalite Güvence Ajansı'nın 'UK Kalite Güvenceli' uçurtma işareti kullanabilirsiniz sağlayıcıların küçük ve seçilmiş bir grup parçası olan ICMP seçerek kaliteli aynı şekilde test edilmiş olan bir kurumu tercih ediyor güvence sunmak herhangi başka bir İngiliz üniversite olarak.

Konumlar

  • London

    Foundation House 1A Dyne Road London NW6 7XG, NW6 7XG, London

    sorular