Keystone logo
The Institute Of Contemporary Music Performance Popüler müzik performans ustaları (MMus) - gitar, bas, davul, vokal
The Institute Of Contemporary Music Performance

Popüler müzik performans ustaları (MMus) - gitar, bas, davul, vokal

London, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 6.300 / per year *

Kampüste

* £ 6300 İngiltere ve AB öğrencileri, £ 8200 AB üyesi olmayan

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Dersin Genel Bakış

Elbette bireysel dersler ve kişiselleştirilmiş öğrenme yoluyla enstrümantal beceri en üst düzeyde geliştirmek için teşvik edecektir. Ayrıca zorlu orijinal ve mevcut repertuar bir performans ile sonuçlanan, bir topluluğun lider aracılığıyla liderlik ve müzikal yönetim becerilerini geliştireceklerdir.

Tabii, sen bir performans geleneğinin bir soruşturma, sağlık ve esenlik içinde müziğin kullanımı ve müziğin kültürel yönlerini içeren seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca birlikte temelini ve nihai proje bildirir araştırmaları destekleyen, resital için çalışma önemli bir vücuda üretecek. ICMP'nin en MMus öncelikle bir lisans düzeyinde kursunda kendilerini seçkin sonra öğrenimlerine devam etmek isteyen ya da benzer endüstri deneyimi elde etmiş ve kendi araçlarının daha büyük ustalık ulaşma kararlıyız bireyler hedefleniyor.

Kurs Detayları

Sen enstrüman ve teknik yetenek uzatılması, yanı sıra canlı ve stüdyo ortamlarında bağlamında bir sanatçı olarak rol kişisel ilişki odaklanarak, senin enstrümantal becerilerinin gelişimini daha fazla olacaktır. Programın bu eleman bire-bir dersler, topluluk sınıflar ve dersler, yanı sıra özel ve grup dersleri de dahil olmak üzere çalışma modları, çeşitli kullanılarak teslim edilir; Bu kombinasyon incelemek için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sağlar.

Akademik ve Araştırma Becerileri

Sen önemli bir performans ve tez üretimine yol açacak önemli bir araştırma projesi yapacağız. Sen beceri ve teknikleri çeşitli geliştirmek için meydan olacak ve ayrıca kazanmak ve mevcut akademik literatürü ve çıktısını gözden sağlayacak kritik düşünme becerilerini geliştirebilir olacaktır.

Profesyönel geliştirme

Kendi mesleki gelişim önemli bir parçası programı kapsamında, kendi kendini yöneten çalışmada çekici etkin bir içerir, bağımsız çalışma yeteneği, dayanmaktadır. Kendi kişisel öğrenme gereksinimlerini belirlemek ve daha sonra tasarım ve çalışkanlıkla uygun kaynakları, bunları elde etkili bir seçerken ve dağıtmak için bir plan uygulamak yeteneği gelişmiş desteklenen ve program boyunca meydan kritik bir beceridir.

Sunulan Tutor

Massachusetts, ABD'de yağıyor, Chris 20 yılı aşkın gitar tecrübesi ile son derece deneyimli profesyonel gitarist.

Boston Berkeley katıldıktan sonra hemen 1992 yılında bu kıyılara hareketli, yoğun bir turne ve kayıt gitarist oldu. O çalıştı Sanatçılar üzerinde featuring Karayip Soca / Calypso sanatçı Arrow dahil onun büyük hit 'Hot Hot Hot' de Kardeş Sledge, Odyssey, Mick Ronson ve Felix Pappalardi olarak.

Daha yakın zamanlarda o birkaç albüm ve şarkı yazarı Jeb Loy Nichols ile yapılan ve çok yoğun bir stüdyo ve canlı gitarist olmaya devam etmektedir. Chris usta müzisyen ve her zaman o talep çok var neden olan, harika bir tadı ile oynuyor.

Temel Bilgiler

 • kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi müzik endüstrisinde bilgi, anlayış ve başarılı istihdam becerileri ile donatıyor
 • Seçtiğiniz öğretmen ve bireysel araştırma denetimi ile bire-bir enstrümantal dersler
 • Londra konumu üst Londra mekanlarda konser gerçekleştirmek ve mevcut müzik sahnesinde kendinizi fırsatlar sunar
 • sanayi uygulayıcıları tarafından yüksek kaliteli eğitim
 • Kapsamlı müzik endüstrisi bağlantıları ve erişim tüm önemli ağ oluşturmak için olanak
 • Bir yaratıcı ve ilham verici bir öğrenme ortamı
 • Bir müzisyen olarak benzersiz kimlik gerçekleştirerek odaklanabilirsiniz
 • titiz burs ile gelişmiş performans birleştirir
 • Bir sanatçı ve akademik olarak yaratıcılık ve güvenini artırır
 • tam zamanlı ya da iki yıl part-time çalışma bir yıl

Giriş Koşulları

Başvuru normalde iyi bir onur derecesi (üst ikinci veya birinci) veya eşdeğeri, ya da karşılaştırılabilir mesleki ya da araştırma deneyimi olacak.

Enstitü ayrıca lisansüstü düzeyde çalışma taahhüt istekli olan ancak gerekli niteliklere sahip olmayabilir kurulan uygulayıcılar başvurularına açıktır. Bu öğrencilerin önceki eğitimi veya deneyimine için kredi verilebilir.

Uluslararası: İngilizce dil şartını - CEFR'in Min Level B2 - Daha fazla bilgi için ziyaret https://www.gov.uk/government/organisations/uk-visas-and-immigration~~pobj için.

Masters için bir uygulama tamamlarken, aşağıdaki kopyalarını sağlamak için yükleme işlevini kullanın lütfen:

 • (Lisans kurumdan ideal uygun olan yerlerde) Kişisel başvuru
 • Bir kişisel beyanı

Ayrıca size bir deneme / mülakat tamamlamak için istenecektir. Başvurunuzun destek ayrıntılı bilgi içeren belgeler / kanıtlar bazı durumlarda gerekli olabilir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar